Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki hosting wybrać?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonaa92
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 08:51    Temat postu: Jaki hosting wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jaki hosting wybrać dla niewielkiej, prostej strony internetowej? Czym kierować się przy wyborze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 26, 2017 08:51    Temat postu:

Powrót do góry
paaula190
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że prosty, tani hosting współdzielony powinien wystarczyć - na taką stronkę nie potrzebny jest najlepszy hosting, wystarczy dobry. Hosting od https://www.cal.pl powinien wystarczyć - za konto poniżej 100-u zł masz 10 GB pojemności (to aż nadto) i nielimitowany transfer.
Powrót do góry
Elka084
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry hosting jest niezbędną sprawą do prowadzenia strony internetowej. Radzę wybierać sprawdzone oferty, które zapewnią Wam zadowolenie z funkcjonowania stronki i nie będą sprawiać problemów. Do tego bardzo ważne jest odpowiednie wybranie parametrów hostingu oraz oferowanych funkcji. Nie ma sensu wybierać nie wiadomo jak dużego transferu, jeśli nie będzie Ci potrzebny. Niepotrzebnie wtedy przepłacisz. Lepiej racjonalnie określić co dokładnie jest Wam potrzebne.
Powrót do góry
Siquan22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w home i jestem zadowolony.
Powrót do góry
hektorr89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 08:29    Temat postu: Re: Jaki hosting wybrać? Odpowiedz z cytatem

Radzę kierować się ceną. Pod bloga wystarczy prosty hosting dzielony za kilkadziesiąt zł, mają taki m.in. tu cal.pl/hosting - działa bez problemów, pojemność serwera jest całkiem spora (aż 10 GB), a transfer nielimitowany.

Ostatnio zmieniony przez hektorr89 dnia Pią Sie 25, 2017 10:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lipalipa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem na ofertę, którą znalazłem na stronie https://www.iq.pl/ . I muszę po siedmiu miesiącach przyznać, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Ani razu nie zanotowałem w tym czasie przestoju w związku z awariami serwerów, więc moja ocena jest jednoznaczna, wyłącznie pozytywna Smile
Powrót do góry
gajuszz87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:31    Temat postu: Re: Jaki hosting wybrać? Odpowiedz z cytatem

iwonaa92 napisał:
Jaki hosting wybrać dla niewielkiej, prostej strony internetowej? Czym kierować się przy wyborze?

Czym kierować się przy wyborze? Cenę oczywiście, no i parametrami (jak pojemność, transfer, czy uptime). Hosting pod taką stronę nie musi być najlepszy, wystarczy najtańszy, taki w minimalnym pakiecie za kilkadziesiąt zł - na cal.pl widziałem odpowiedni, powinien się nadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
germen
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc dla mnie jest to kompletnie czarna magia, te hostingi, jakieś serwery, domeny. Nie umiem w ogóle się rozeznać w tym. Na szczęście u mnie w firmie mamy od tego pracownika, bodajże hosting załatwia nam https://www.iq.pl/oferta/hosting/poczta-pro/ i jest na dobrym poziomie. Ja zajmuję się tylko pracą papierkową Very Happy
Powrót do góry
Morty
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega z pracy wspominał mi o https://www.arubacloud.pl/ . Ponoć sprawdza się całkiem dobrze. Centra danych rozlokowane po Europie, bodajże w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i ponoć w Polsce mają się otwierać, wszystko w standardzie Tier IV. Poza tym jest możliwość sprawdzenia wszystkiego na 60-dniowej wersji próbnej, a później i tak to drogo nie wychodzi, bo 4 PLN za miesiąc z 1CPU z procesorem Intel Xeon, 1GB RAM i 20GB SSD. Całkiem spoko warunki.
Powrót do góry
maniek100
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam darmowy hosting osemka.pl
_________
https://grzybnie.pl/grzybnia-kurka

Ostatnio zmieniony przez maniek100 dnia Czw Sty 25, 2018 15:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
valdii
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam sie zastanawiam co prawda trafilem na oferte https://slotex.pl/oferta/hosting-www jednak jeszcze nie podjalem decyzji. Co powinien miec porzadny hosting? Na co warto zwracac uwage przy wyborze?
Powrót do góry
beatryce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ten link https://blog.nazwa.pl/twoj-biznes-sie-rozwija-przejdz-na-wyzszy-pakiet-hostingu-za-darmo/ Cię zaciekawi i pomoże Ci dokonać wyboru?
Powrót do góry
zafirak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele jest dobrych hostingów a tak naprawdę to jest ich tak duzo ze ciezko polecic ciezko jakis jeden konkretny Very Happy
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie swoją firmę? Jeśli tak i musicie przechowywać sporo informacji w bazach danych to warto pomyśleć o takim rozwiązaniu http://adnext.pl/big-data/ To pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie bazami danych i ułatwia wam pracę. Wiele firm z tego korzysta, bo to naprawdę świetne narzędzie.
Powrót do góry
gobus1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomicie Smile Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą Smile
Reklama

Wysłany: Nie Gru 24, 2017 16:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: