Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na depilację laserową w Warszawie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 16:02    Temat postu: Gdzie na depilację laserową w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś salony kosmetyczne oferujące depilację laserową?
Czytałam, że można to zrobić w domu, ale wolałabym, żeby ktoś zrobił mi to profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 12, 2015 16:02    Temat postu:

Powrót do góry
jesionka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście można takie zabiegi przeprowadzić w domu, ale wydaje mi się, że w gabinecie też ma to swoje zalety.
Zwłaszcza jeśli nie chce ci się przy tym ślęczeć samej. Zobacz ofertę tego spa: http://medicaspa.pl/ - znajdują się na Ursynowie, więc nie musisz robić sobie żadnego wyjazdowego urlopu, po prostu umawiasz się na zabieg.
Poza ofertą spa mają tam też wszystkie podstawowe zabiegi, jakie możesz znaleźć w każdym gabinecie kosmetycznym.
Powrót do góry
Aneczka369
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam kiedyś, że w tym warszawskim salonie warto zrobić depilację laserową bikini. Podobno wykonywane zabiegi u nich są bardzo skuteczne.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zwracaj uwagę na kliniki i gabinety z bardzo dobrą renomą, bo sprzęty oraz wykwalifikowani specjaliści mogą sprawić, że zabieg będzie dużo efektywniejszy. Sprawdź ofertę chociażby tej kliniki http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/depilacja/epilacja-laserowa-vectus/ , oczywiście wszystkie namiary znajdziesz na ich stronie, na początek warto umówić się na konsultacje i dowiedzieć więcej na temat samego zabiegu.
Powrót do góry
postaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Arnice w Starych Babicach (to zaraz pod Warszawą) robią zabiegi depilacji laserowej, mają naprawdę dobry laser i dzięki temu efekty szybciej i trwalsze niż w wielu innych klinikach. Mam porównanie bo ja tam robiłam nogi a koleżanki w dwóch innych miejscach w wawce. Cenowo to samo mniej więcej a u mnie więcej włosków usunęło, nie muszę już powtarzać. Ogólnie mają tam sympatycznie. A co do samej depilacji to warto warto, mam wrażenie że pół życia marnowałam na golenie nóg maszynką i często mi włoski wrastały, teraz już mam spokój.
Powrót do góry
wazoniczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mozna w domu ale efekt napewno nie bedzie tak zadowalajacy jak zabieg u profesjonalisty. I kosmetyczki nie znam zadnej ani podobnego zakladu ale znam super klinike w Warszawie. Melitus sie nazywa http://klinikamelitus.pl/ Sama ją przetestowalam i jestem pod wrazeniem Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 22, 2018 17:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: