Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lokal pod konferencje
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malwinak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 21:07    Temat postu: Lokal pod konferencje Odpowiedz z cytatem

Cześć. Interesuje mnie wybór lokalu pod niewielkie szkolenie koło centrum Warszawy i nie wiem od czego zacząć. Wydaje mi się, że w Warszawie jest miejsce tylko na dość duże konferencje. Czy da radę znaleźć coś dla kilkudziesięciu osób w przyzwoitej cenie? Myslałam też, żeby skontaktować się z firmą, która zajmuje się organizacja szkoleń w Warszawie i mieć wszystko z głowy, ale znów - zapewne trzeba będzie za to trochę zapłacić.

Czy macie pomysły na jakieś ciekawe miejsca, zanim zdecyduję się zlecić organizację którejś z firm?
Byłabym wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Paź 28, 2012 21:07    Temat postu:

Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm na ile osób to szkolenie?
Zainteresuj się Five restaurant wiem, że oni wynajmuja sale na takie imprezy.
waldek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 15, 2014 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym według mnie miejscem do organizacji takich spotkań jest centrum Adgar. Sale konferencyjne przystosowane są do prowadzenia małych jak i dużych konferencji, każda firma znajdzie coś dla siebie. Ośrodek zlokalizowany jest w okolicy Galerii Mokotów co jest plusem bo nie trzeba jeździć na obrzeża Warszawy. Sam jeżdżę po całej Polsce i szczerze mogę nawet powiedzieć że jest to najlepsze oraz najbardziej nowoczesne centrum konferencyjne w skali całego kraju. Oby więcej takich obiektów bo są niezbędne dla nas biznesmenów!Smile
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio byłam na szkoleniu w jednym z hoteli grupy accor http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm , można śmiało im zaufać. Super sale, sprzęt, organizacja. Obsługa na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie ofertę Jasia Wędrowniczka w Rymanowie - http://jas-wedrowniczek.pl/ O ile się nie mylę mają dwie, róznej wielkości sale konferencyjne wyposażone w bardzo dobry sprzęt. Poza tym w restauracji podaja bardzo smaczne dania a atmosfera jest przyjazna.
Powrót do góry
GosiaNieznanowska
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wynajmujemy zawsze sale szkoleniowe w Hotelu http://www.pulawskaresidence.com.pl/konferencje-bankiety ponieważ mają aż osiem sal szkoleniowych więc zawsze możemy wybrać ilość miejsca, którego potrzebujemy. Największa sala może pomieścić aż 300 osób. Wszystkie są doskonale wyposażone pod wszelkiego rodzaju konferencje. Istnieje nawet możliwość wprowadzenia samochodu osobowego na salę w celu prezentacji. Do każdego szkolenia macie również dedykowanego koordynatora, który czuwa nad tym, żeby wszystko odbywało się sprawnie. Jak dla mnie to najlepszy adres w Warszawie.
Powrót do góry
Łucja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 25, 2016 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam stronę http://www.prokonferencje.pl/ . Jest tam baza obiektów konferencyjnych i są zarówno takie na 200 i więcej osób, jak i właśnie na kilkadziesiąt. Warto zajrzeć też do Poradnika Organizatora, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma zbyt dużego doświadczenia w organizacji takich imprez Smile
Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile konkretnie osób będzie na konferencji?
Nie myślałeś o zorganizowaniu jej poza Warszawą? Zobacz sobie chociażby sale konferencyjne w zakopanem. Moim zdaniem są godne uwagi zwłaszcza gdy chce się zorganizować konferencje na ok 1000-1200 osób.
Powrót do góry
goszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłam sale konferencyjne w łodzi i myślę o zorganizowaniu tam konferencji. Sale są dość duże i dobrze wyposażone. Myślę, że spokojnie mozna tam zorganizować większą konferencję. Nasza ma odbyć się pod koniec sierpnia i będzie ok 200 osób.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to są organizowane konferencje w Naturze Mazur. W Hotelu jest świetna sala, która dostosowana jest do tego typu wydarzeń.
Jest tam odpowiednie wyposażenie. Poza tym można tam również zamówić noclegi dla zaproszonych gości.
Powrót do góry
Kali
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest dobra strona jeśli chodzi o lokal z Warszawy: sale konferencyjne w warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maddi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć o Hotelu Willa Zagórze, znajduje sie pod Warszawą, posiadają dwie sale konferencyjne, bardzo reprezentacyjne, więcej szczegółów znajdziecie na http://www.willazagorze.pl/pl/konferencje-i-szkolenia-okolice-warszawy.html , plusem niewątpliwym jest dobry dojazd. Natomiast pytanie też na ile osób właściwie szukacie tej sali?
Powrót do góry
pracodawca
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy sobie wprost - dobre centrum konferencyjne w Warszawie jest tylko jedno!
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zerknąć sonie jeszcze tutaj https://www.salerezerwacje.pl/miasto/gdansk . Firma dysponuje wieloma salami profesjonalnie przystosowanymi pod konferencje, czy szkolenia. Sam link dotyczy Gdańska, ale sale są rozmieszczone w rożnych miastach w Polsce. Dlatego warto zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że każdemu zależy na tym by konferencja odbyła się w jak najbardziej atrakcyjnym miejscu. Ciekawą ofertę biznesową ma Ta Rezydencja Luxury Hotel z Piekar Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/konferencje/oferta-konferencyjna/szkolenia. 6 przestronnych sal, które mogą pomieścić bez problemu nawet 400 osób. Dodatkowo pełne wyposażenie multimedialne, restauracja i noclegi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 10:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: