Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia i kursy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasty_boy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, gdyby nie kursy i szkolenia, to niejeden z wielkich profesorów nie byłby tak wielki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 18:15    Temat postu:

Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nich widziałam bardzo fajne szkolenia z wizażu http://fam-makeup.pl/. Inwestycja w siebie to, to na co nie powinniśmy nigdy żałować. Rynek się zmienia i wiadomo, że trzeba czasami podnieść swoje kwalifikacje.
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy zawodowe mogą wiele zmienić w naszej karierze, dlatego, jeśli tylko jest okazja, to polecam zwrócić sobie na nie uwagę i polecam z nim skorzystać, jak tylko potrafimy. Polecam w tym celu zapoznać się z ofertą dostępną tutaj https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/ Mają świetne kursy zawodowe, dzięki którym zdobędzie dodatkowe kwalifikacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie jest wasze zdanie na temat dokształcania się poprzez różne dostepne szkolenia ? Staracie się uczestniczyc w takich rzeczach by jeszcze bardziej się rozwijać? Bo widziałam, że high5.pl - szkolenia Warszawa mają fajne propozycje jeżeli chodzi o taki dodatkowy rozwój. Inwestowanie w nas samych to chyba jedna z lepszych inwestycji.
Powrót do góry
Adrianna458
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia i kursy są oczywiście bardzo wartościowe, ale według mnie najbardziej do danego zawodu przygotują solidne, kilkuletnie studia. Przebyte po ukończeniu studiów kursy mogą być uzupełnieniem zdobytej wiedzy. Przykładowo w temacie zarządzania doskonałą specjalnością będzie Zarządzanie i PR w przedsiębiorstwie (https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/zarzadzanie-i-pr-w-przedsiebiorstwie), która dostępna jest na UTH w Warszawie. Podana ścieżka kształcenia gwarantuje solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz pełne przygotowanie do pracy np. jako specjalista ds. kredowania wizerunku i skutecznej komunikacji, doradca w zakresie PR, a nawet Rzecznik Prasowy, czy właściciel własnej firmy. Wink
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja ostatnio staram się uczęszczać na jak najwięcej kursów i szkoleń. Moim zdaniem to inwestycja w siebie,która zaowocuje. Jakie macie zdanie na ten temat? Ostatnio rozmawiałam z koleżanką,która od niedawna prowadzi firmę i wspominała mi o kursie 12 pytań https://leadership-center.pl/lp-darmowy-kurs-12pytan/ Co sądzicie? Czy znacie kursy organizowane przez tę firmę?
Powrót do góry
tegre
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, często chodzicie na jakieś szkolenia i dodatkowe kursy? Zastanawiam się ostatnimi czasy czy się na coś nie zapisać, ale nie jestem jakoś przekonany, dlatego może ktoś z was mnie zachęci. Na https://www.acsdagma.com.pl/promocje widziałem bardzo ciekawą ofertę, myślicie, że coś z tego może mi się kiedyś przydać?
Powrót do góry
CandyPrince.6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia i kursy są bardzo ważne! Szczególnie w firmach, gdzie stan rzeczy ciągle się zmienia. Tak jest na przykład w firmach zajmujących się podatkami- a ja właśnie w takiej pracuje. Dlatego też często chodzimy na szkolenia compliance do https://akademialtca.pl/ . Korzystamy zarówno z tych otwartych jak i czasem organizujemy szkolenie zamknięte Smile
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pamiętać, że oprócz szkół policealnych i liceum zaocznego to w Cosinus mają również szeroką ofertę szkoleń oraz kursów zawodowych które świetnie przygotują do wykonywania konkretnych usług jak np. lifitng rzęs, czy masaże japońskie a są to tylko dwa przykłady na których byłam i zdecydowanie mogę polecić.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 06, 2018 23:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: