Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ray ban korekcyjne KUPIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasmort
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 13:41    Temat postu: ray ban korekcyjne KUPIE Odpowiedz z cytatem

Witam, poszukuję celem zakupu korekcyjne okulary Ray Ban. Soczewki sam sobie dorobię, zależy mi jednak na oprawkach bo te są bardzo drogie w sklepach. Najchętniej wziałbym kolor czarny ale rozważę inne propozycję. Wszelkie oferty proszę kierować na wiadomość prywatną za co z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 27, 2018 13:41    Temat postu:

Powrót do góry
norten
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są drogie w sklepach, ale nie wszystkich powiem Ci. Generalnie możesz zajrzeć w ofertę https://iokulary.pl/product-pol-26708-Solano-CL-90086-E.html tutaj powinieneś znaleźć dokładnie to, co Cie interesuje Smile
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, czy takie drogie? Ja ostatnio trafiłam na Ray Ban'y w dobrej cenie w salonie Optiland https://optiland.pl/okulary-ray-ban . Zerknij, może znajdziesz tam model, który Cię interesuje. W Optilandzie możesz zamówić z wysyłką. W razie czego bezpłatnie możesz zwrócić lub wymienić, gdyby okazały się nieodpowiednie.
Powrót do góry
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o okulary to mnie urzekła marka salt Marka salt to prawdziwie piekne okulary wzorowane na modzie USA marka salt podoba mi sie o wiele bardziej od innych marek i to je chyba sobie kupie w następnym miesiacu Smile
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam okulary tej maki, ładnie w sumie w nich wyglądam, jednak jest mi w nich niewygodnie - dlatego też i tak wolę chodzić w soczewkach kontaktowych. Ja kupuję akurat soczewki miesięczne, które zamawiam na stronie https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-miesieczne-612.html, bo wydaje mi się, że tak wychodzi najbardziej ekonomicznie Wink Jeśli więc również są tuta osoby które noszą soczewki jak ja, to polecam zajrzeć do tego sklepu Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2018 08:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: