Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie gadżety dla klientów?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eowyr
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 09:56    Temat postu: jakie gadżety dla klientów? Odpowiedz z cytatem

Mam do wymyślenia oryginalny pomysł na prezenty dla klientów, którzy przychodzą do salonu rowerowego, coś typowo pod rower ale żeby było tanie ifajne Smile znalazłem taką stronkę z upominkami: http://twincaps.pl/materialy-reklamowe-akcesoria-promocyjne/ ale nie mam o niej żadnych opinii, macie może jakieś?

Ostatnio zmieniony przez Eowyr dnia Pią Sty 25, 2019 12:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 23, 2019 09:56    Temat postu:

Powrót do góry
michael32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoim klientom do zakupów dorzucam upominki w postaci długopisów z grawerem. Znalazłem sporo info na ich temat na tej stronie https://metalowedlugopisygrawerowane.blogspot.com/p/blog-page.html i postanowiłem spróbować. Długopis to bardzo powszechne narzędzie codziennego użytku więc każdy kto je otrzyma będzie z pewnością bardzo zadowolony, a logo Twojej firmy przypomni skąd go otrzymał. Smile
Powrót do góry
Lumena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może takie spersonalizowane napoje - http://www.freshdrink.pl/pl/kontakt,10020 ? Z logo firmy? Wiadomo, że jak to w każdym biurze, klienci przychodzą, chcą się czegoś napić więc można dać wodę z logo firmy czy soczek. Na pewno będzie to bardzo dobrze odebrane przez klientów.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Side jest wiele ciekawych propozycji. Warto postawić na dobrej jakości gadżety reklamowe, które sprawią, że klienci będą zadowoleni. Takie upominki, to strzał w 10, ponieważ w ten sposób promocja naszej firmy będzie trwała przez wiele lat. Właśnie dlatego warto postawić na praktyczne i funkcjonalne produkty.
Powrót do góry
Adrianna458
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdania, że bardzo praktycznym ale i atrakcyjnym rozwiązaniem jest długopis. Może je wykonać dla Ciebie Adpen znany producent długopisów reklamowych, który w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wybór różnorodnych modeli. Możesz wybrać np. długopis ekologiczny, nanieść na niego logo sklepu, ciekawą grafikę czy napis. Na pewno spodoba się twoim klientom. Very Happy
Powrót do góry
kajka83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają się wszelkie gadżety reklamowe, takie jak smycze, czy długopisy. Istotne jest dla mnie to jakiej jakości są te przedmioty. Jeśli gadżet jest kiepski, to nikt go nie będzie chciał, a przecież nie o to chodzi. Gadżety muszą być sensowne, takie jak na przykład u tego producenta: http://www.reklamowesmycze.pl/. A jeśli dodatkowo tak jak u nich są w dobrej cenie to już w ogóle rewelacja.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości z pewnością jest wiele, trzeba więc rozważyć różne opcje
Powrót do góry
CandyPrince.6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście każdy inaczej zaopatruje się na gadżety tego typu, jak dla mnie warto zwrócić uwagę na odzież do reklamy taką jak czapki czy inne akcesoria, które mogą być przydatne dla obdarowanych osób po prostu na co dzień. Ze swojej strony polecam szczególnie te produkty: http://www.odziezdoreklamy.pl/10-czapki-i-akcesoria Są bardzo fajne jakościowo i niedrogie.
Powrót do góry
typek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zdecydujcie się gadżety z logo. Taka forma reklamy od lat się sprawdza. Przede wszystkim dobre jest to, że jest ona akceptowana przez klientów. Poza tym nie działa tylko przez chwilę, ale efekty można zobaczyć przez lata. Nie da się ukryć, że taka inwestycja stosunkowo szybko się zwraca.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 19:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: