Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biznes - na co uważać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chmielala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 15:20    Temat postu: Biznes - na co uważać? Odpowiedz z cytatem

Hej,

niedawno założyłam (tak jestem kobietą, mam nadzieję, że męskie grono mnie za to nie zlinczuje, że zabieram głos w pokoju męskim, ale no to pytanie akurat myślę, że Panowie mają więcej do powiedzenia) sklep odzieżowy i niemal od razu, bo po pierwszym sezonie pojawił się problem z nadwyżkami w magazynie, nie wszystkie ubrania rozeszły się jak świeże bułeczki. Zdjęłam je z wieszaków i złożyłam w magazynie, bo przyszło lato, które wymaga nowej kolekcji, ale tak się zastanawiam, że skoro ten problem będzie się co roku powtarzał to może powinnam nawiązać współprace z firmą, która regularnie będzie mi zabierała stoki magazynowe?

Jakie jest wasze doświadczenie, trzymacie towar, który się nie sprzedaje w magazynie czy współpracujecie z firmami, które opróżniają stoki?

Ala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 11, 2018 15:20    Temat postu:

Powrót do góry
Konfacy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim na partnerów i płynność dochodów firmy.

_______
krem na ujędrnianie biustu?
Powrót do góry
siper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, zaczynam w przyszłtym roku prowadzić własny biznes. Chcę wybudować hotel w górach, zastanawiałem się nad budownictwem modułowym w tym wypadku, jest to dobre wyjście czy nie ? Na http://dmdmodular.com/pl/oferta/ widziałem informacje na ten temat no i chyba się zdecyduję na coś
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz założyć własną działalność gospodarczą bardzo ważne jest archiwum dokumentów. W obecnych czasach papierowe dokumenty to już przeszłość, teraz są elektroniczne obiegi dokumentów. Słyszałem o ofercie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS. Firma specjalizuje się w takich udogodnieniach.
Powrót do góry
martinii
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba uważać na fałszywych partnerów w biznesie
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podczas reklam uważać nalezy na firmy które się ogłaszają jako dobry wybór w pozycjonowaniu google, jeżeli chcesz pozycjonować strone internetową swojego biznesu to polecam Ci http://mateusz-kozlowski.pl/pozycjonowanie Jest to bardzo dobra firma znająca się na SEO i pozycjonowaniu google jak mało kto. Warto przemysleć ten rodzaj reklamy jakim jest pozycjonowanie.
Powrót do góry
Dziadeczek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej firmie uważamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, ponieważ firma zajmuje się materiałami wybuchowymi. Opracowanie odpowiedniej technologii wraz z firmą https://www.tessa.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/ umożliwiło nam wypracowanie systemu, który chroni pracowników i wyposażenie przedsiębiorstwa. Moim zdaniem, bezpieczeństwo ludzi zawsze powinno być na pierwszy miejscu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 21, 2018 11:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: