Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie sprawdzić stan samochodu przed kupnem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 07:25    Temat postu: Gdzie sprawdzić stan samochodu przed kupnem? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Przychodzę do Was z takim pytaniem:
Mianowicie, przymierzam się do zakupu używanego samochodu, ale przed wolę go jednak dokładnie sprawdzić żeby wiedzieć czy w przyszłości czekają mnie z nim jakieś duże naprawy, wymiany itd. Dlatego chciałem Was zapytać, gdzie wy sprawdzaliście samochód przed zakupem i czy rzeczywiście jesteście w stanie ich polecić? Zależy mi przede wszystkim na dokładności, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Pon Lip 09, 2018 07:25    Temat postu:

Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze robisz Smile Ja kiedyś raz się tak przejechałem i później okazało się, że automatyczna skrzynia była uszkodzona, a naprawa wyniosła prawie 5 tys. zł. Dlatego jak już jesteś mocno przekonany, że chcesz dane auto to odezwij się do https://www.autotesto.pl/ ponieważ z ich pomocą za kilkaset złotych możesz dokładnie sprawdzić samochód w całym kraju i przynajmniej mieć pewność, że żadne duże naprawy Cię nie czekają (albo wręcz przeciwnie) może się okazać, że nie warto go kupować ze względu na dużą ilość usterek i dzięki temu oszczędzisz sobie wielu kłopotów oraz kosztów. Są w stanie sprawdzić praktycznie wszystko, bo pełny pakiet obejmuje aż 350 punktów, także tutaj możesz być spokojny Smile
Powrót do góry
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się z tym nie zgodzić, bo chyba każdy kiedyś "przejechał się" na zakupie używanego samochodu gdzie trzeba było jeszcze kilka tysięcy dodatkowo w niego zainwestować. Jednak jak mówi przysłowie mądry Polak po szkodzie i teraz jak tylko jest dobra okazja zakupu to wcześniej muszę mieć go dokładnie sprawdzonego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justina10
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowego BMW nie będziesz musiał sprawdzać, pojeździ kilka lat bezawaryjnie, no chyba, że zapomnisz zmieniać mu olej, albo opona gdzieś się uszkodzi. Możesz znaleźć ładne i mocne modele w Bawaria Motors BMW , nawet w kredycie dość nisko oprocentowanym. Moim zdaniem warto kupować nowe, nieużywane wcześniej samochody, wie się, co się kupuje.
Powrót do góry
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jednak nowe BMW sporo kosztuje i to uniemożliwia skorzystanie dla wielu osób z takiej oferty. Jeżeli o mnie chodzi to również jestem za https://www.autotesto.pl/ bardzo wygodna opcja i co ważne nawet jak samochód, który nas interesuje jest na drugim końcu kraju to można zlecić im jego sprawdzenie i dopiero po otrzymaniu dokładnych informacji czy warto rozważać jego zakup możesz pojechać aby załatwić wszystkie formalność. To ogromna oszczędność pieniędzy, czasu i oczywiście własnych nerwów Smile
Powrót do góry
ErykW
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie i tutaj Autotesto jest bardzo dobrym rozwiązaniem bo też nie musimy ograniczać się co do terenu województwa ze względu na odległość i koszt podróży, a do tego nie wiadomo w jakim stanie będzie auto. Dzięki Nim w przeciągu jednego dnia wiadomo jakie kroki najlepiej będzie podjąć, czyli kupić, czy zostawić.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wszystkim za pomoc! Macie rację auto na które poluje kosztuje ponad 50 tys. także lepiej mieć całkowitą pewność o jego stanie niż później "pluć sobie w brodę" przez ten zakup. Trzymajcie kciuki, aby wszystko było dobrze bo jest to mój taki samochód marzeń Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 22, 2018 20:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: