Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Części samochodowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laurabys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 19:26    Temat postu: Części samochodowe Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zaskoczona wyceną wymiany filtra oleju przez mojego mechanika szczególnie ceną samego filtra. Postanowiłam kupić filtr na https://leifi.pl/czesci-samochodowe/filtr-oleju/10359 i zlecę sama wymianę. Czy waszym zdaniem mój mechanik zgodzi się na takie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Cze 10, 2018 19:26    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj myślę, że każdy mechanik ma sprawdzone źródło, z którego kupuje części, więc może być problem z wymianą filtra z obcego źródła. Jeżeli się nie uda, to filtr możesz zwrócić za pośrednictwem kuriera części samochodowych, którego zamówisz na https://www.pogotowiepaczkowe.pl/czesci-samochodowe-kurierem . Wszyscy mechanicy w okolicy polecają ich usługi.
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mowa o częściach samochodowych, to mieliście kiedyś taka sytuację, że zepsuł Wam się Wał napędowy w aucie i trzeb było go wymienić na nowy? Ja niestety tak ostatnio miałam, ale szczęście w nieszczęściu, że szybko udało mi się znaleźć firmę https://cardansystempolska.pl/ w internecie, która zajmuje się sprzedażą i regeneracją wałów napędowych do samochodów. Akurat mieli dokładnie taki wał, jakiego potrzebowałam, więc szybko udało mi się przywrócić sprawność samochodu Wink
Powrót do góry
Wueni41
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powinno stanowić to dla niego problemu.

__

masaż tkanek głębokich kurs
Powrót do góry
driv
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry fachowiec nie będzie miał problemu, jeśli przyjedziesz do niego ze swoimi częściami. Jeśli masz jakiś sprawdzony, korzystny cenowo filtr paliwowy, olejowy czy powietrza, nie wahaj się. A jeśli są jakieś problemy z tym, może warto zastanowić się nad usługami innego mechanika. Wymiana takich elementów eksploatacyjnych nie powinna być specjalnie droga. Tylko nie oszczędzaj przesadnie!
Powrót do góry
8. pasażer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zaznaczyć, że niektóre używane części samochodowe śmiało sprzedać można na jakimś skupie. Ja niedawno sprzedałem katalizator na https://www.katalizatory-warszawa.pl - sporo dzięki temu oszczędziłem. Katalizator kosztować może nawet kilka tysięcy złotych. Wink
""The perfect organism. Its structural perfection is matched only by its hostility...its purity. A survivor - unclouded by conscience, remorse, or delusions of morality." ...Is there room enough in space for us and it?"
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również zadbać o wysokiej jakości wycieraczki samochodowe. Na stronie producenta Visee poprzez specjalnie stworzone narzędzie możesz je dobrać do swojego modelu samochodu, który następnie przekieruje Cię do sklepów w Twojej lokalizacji, gdzie będziesz mógł je kupić. Moim zdaniem pod względem dopracowania i jakości ściągania wody z powierzchni szyby są jednym z najlepszych na ten moment rozwiązań w tym zakresie cenowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
jony77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląd u Was kwestia opon? Ja mieszkając w Lublinie znalazłem świetną stronę http://autogratis.pl/uslugi/wymiana-opon/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut z której na pewno korzystam, bo niestety nie mam pojęcia, czy w mojej okolicy jest jakiś punkt wymiany opon.
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam od razu części kupuję w aso VW i jestem zadowolony na pewno też z tego względu że ceny jednak są dużo niższe po okresie gwarancji i u mnie są już na poziomie -20% wraz z lepszą stawką za pracę serwisantów.
Powrót do góry
Kortney
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy normalny mechanik powinien się na coś takiego zgodzić Smile
Powrót do góry
KonGis
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze się najpierw zorientować, czy dany filtr w ogóle trzeba wymieniać. Bo czasem lepsza jest regeneracja Smile Mi filtr DPF udało się zregenerować dzięki ofercie od https://www.nieusuwaj.pl/ . Można do nich wysyłać filtry z całej Polski Wink
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w zakresie części samochodowych będziesz szukał również wycieraczek do samochodu to możesz na stronie producenta Visee poprzez specjalne narzędzie je dobrać do swojego modelu samochodu a następnie przekieruje Cię on do sklepu w Twojej lokalizacji, gdzie będziesz mógł je kupić. Moim zdaniem pod względem dopracowania i jakości ściągania wody z powierzchni szyby i stabilna pracę są jednym z najlepszych na ten moment rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sob Lis 24, 2018 20:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: