Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sala konferencyjna w województwie mazowieckim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 06:52    Temat postu: Sala konferencyjna w województwie mazowieckim Odpowiedz z cytatem

Czy znacie namiary na dobrą salę konferencyjną w Warszawie lub okolicach? Zależy mi na tym, aby ten obiekt dysponował też dużą ilością miejsc noclegowych. Planuję zaprosić na konferencję ludzi z całej Polski i muszę mieć pewność, że będę miała gdzie ich zakwaterować Smile Polecicie jakieś miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 08, 2018 06:52    Temat postu:

Powrót do góry
klopsik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tutaj:
http://www.hotelwitek.pl/pl/conference-centre.html
Hotel Witek,
Handlowców 14,
32-085 Modlniczka, Kraków,
POLAND

Alto to Małopolska jest. Trochę dalej Smile.
bartekkarma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jest spora różnica między województwem mazowieckim a Krakowem Smile Jest przecież tak wiele świetnych obiektów w mazowieckim, w końcu to województwo ze stolicą. Wystarczy trochę poszperać w sieci - na przykład tu: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/. Jest to bardzo wygodna moim zdaniem wyszukiwarka tego typu obiektów konferencyjnych. W okolicach Warszawy jest ich bardzo dużo dlatego najlepiej porównać sobie różne oferty i zwrócić uwagę na to, na czym nam najbardziej w wyposażeniu zależy. Przy każdym obiekcie znajdziesz informację dotyczącą tego, ile miejsc noclegowych masz do dyspozycji. Myślę, że nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem dokładnie takiego obiektu konferencyjnego, jakiego potrzebujesz i goście będą zadowoleni.
Powrót do góry
aromaterapia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w województwie jest przecież taki wybór różnych obiektów, że na pewno bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Ja kiedyś miałam okazję być na konferencji w Hotelu Lamberton w Ożarowie Mazowieckim i bardzo mi się tam podobało. Jest ładnie położony i bardzo dobrze wyposażony.
Powrót do góry
kasia_venezia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o województwo mazowieckie to jest w czym wybierać. Wolisz zorganizować tę konferencję w mieście czy poza miastem? Tu i tu możliwości jest dużo, w Warszawie możesz wybierać między takimi obiektami jak na przykład EuroCentrum Konferencyjne czy Centrum Biznesowe Horizon.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 13, 2018 07:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: