Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia i kursy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominika3609
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 13:30    Temat postu: Szkolenia i kursy Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, ukończyłam studia na kierunku Zarządzania mam jednak problem ze znalezieniem pracy dlatego chciałabym się Was doradzić jakie szkolenie lub kurs dodatkowo wybrać, aby poszerzyć swoje kompetencje, a tym samym znaleźć dobrą pracę?Znajomi polecają mi wsb.pl
https://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia
Ogólnie spotkałam się z wieloma dobrymi opiniami na temat wsb.pl
,a czy ktoś z Was korzystał może z usług edukacyjnych tej Uczelni ?
Jakie są Wasze wrażenia i opinie?Piszcie chętnie porozmawiam na ten temat.
Pozdrawiam i zycze miłego popołudnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 07, 2018 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
stefan222
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas powinien się rozwijać poprzez szkolenia i kursy.Bo jak się nie szkolimy to dużo tracimy i się w ogóle nie rozwijamy.
Berczi39
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dbać o swój rozwój.

__

usługi transportowe wałbrzych
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to przeciez wybrać dla siebie taki kurs, który faktycznie wpłynie na Waszą pozycję zawodową. Myślę, że dobrym wyborem może być kurs na żuraw HDS w https://www.akademia-efect.pl/kurs-na-hds.html Teraz takie posady są bardzo dobrze płatne, więc na pewno przełoży się to na jakość Waszego życia. Zresztą sami o tym poczytajcie.
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma nic bardziej cennego jak różnego typu szkolenia. Dzisiaj mamy o tyle łatwiej, że mamy internet. A ten daje nam dostęp do najróżniejszych kursów. Ja nawet ostatnio znalazłam świetną stronę https://www.rehakursy.pl/ gdzie można znaleźć w danym rejonie szkolenia dla fizjoterapeutów oraz rehabilitantów. Jest to super sprawa, ponieważ można doszkolić się w swoim zawodzie.
Powrót do góry
trevi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra. Z tego co zdążyłem zauważyć posiadacie duże doświadczenie w temacie szkoleń. Na stronie https://manka-academy.com znalazłem ciekawą ofertę szkoleń w zakresie wystąpień publicznych i komunikacji z ludźmi i teraz zastanawiam się czy szkolenie online przyniesie pożądane efekty czy lepiej wybrać się na szkolenie otwarte/zamknięte?
Powrót do góry
zuzia33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trevi napisał:
No dobra. Z tego co zdążyłem zauważyć posiadacie duże doświadczenie w temacie szkoleń. Na stronie https://manka-academy.com znalazłem ciekawą ofertę szkoleń w zakresie wystąpień publicznych i komunikacji z ludźmi i teraz zastanawiam się czy szkolenie online przyniesie pożądane efekty czy lepiej wybrać się na szkolenie otwarte/zamknięte?

Zdecydowanie warto. O panie Marcinie słyszałam już jakiś czas temu, a konkretniej od mojej kuzynki, która brała udział w jednym ze szkoleń zamkniętych. Podobno nauczyła się bardzo wiele pożytecznych rzeczy, a w związku z tym, że mi też tego rodzaju rozwój się przyda głęboko się zastanawiam czy na takie szkolenie się nie zapisać Smile
Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram przedmówców. Jeśli właściciele firm, chcą osiągnąć sukces, powinni zadbać o to, by pracownicy stale się rozwijali i nabywali nową wiedzę. Tutaj chociażby ftts.pl oferują szkolenia z oprogramowania biznesowego. Warto sobie wejść na stronę i poczytać szczegóły bo w dzisiejszych czasach to bardzo przydatna wiedza.
Powrót do góry
Vitt
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są też fajne szkolenia na udemy, gdyby ktoś wolał kursy internetowe Smile
Powrót do góry
szampanka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietne szkolenia organizuje https://emtg.pl/ - na dniach nawet odbedzie sie maraton szkolen w Warszawie Smile U nich zawsze jest super organizacja i przesympatyczna atmosfera, a szkolenia sa certyfikowane Smile
Powrót do góry
michael32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może marketing? Jeśli Cię to interesuje, to serdecznie polecam firmę questus i ich szkolenia, np. budowanie strategii marketingowej. Ja niedawno uczestniczyłem w serii takich warsztatów i jestem bardzo zadowolony. Prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób, a wiedza która jest przekazywana słuchaczom jest jak najbardziej aktualna i kompletna. Na ich stronie https://questus.pl/cim/ można znaleźć wszystkie informacje.
Powrót do góry
ingga
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was słyszał o czymś takim jak six sigma? Chciałabym zorganizować szkolenie z tego zakresu moim pracownikom z działu logistycznego. Znajomy polecił mi skorzystać z usług oferowanych na stronie: https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/six-sigma-poziom-green-belt-zjazd-i Co myślicie?
Powrót do góry
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście już o igłoterapia sucha ? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zrobieniem dodatkowych kursów i poszerzeniu swoich dotychczasowych umiejętności. Może ktoś z was orientuje się, gdzie dokładnie taki kurs można zrobić?
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jjusti18 napisał:
Myślę, że nie ma nic bardziej cennego jak różnego typu szkolenia. Dzisiaj mamy o tyle łatwiej, że mamy internet. A ten daje nam dostęp do najróżniejszych kursów. Ja nawet ostatnio znalazłam świetną stronę gdzie można znaleźć w danym rejonie szkolenia dla fizjoterapeutów oraz rehabilitantów. Jest to super sprawa, ponieważ można doszkolić się w swoim zawodzie.

Interesują Cię takie kursy? Jeśli tak to także tutaj http://www.topschool-pnf.pl/ masz szkolenia dla fizjoterapeutów. Myślę, że oferta może Cię zainteresować. I popieram Twoje zdanie, że warto doszkalać się w swoim zawodzie.
Powrót do góry
adrianmielko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym ruchem będzie analiza rynku pracy i dobranie ewentualnego kursu adekwatnie do prognoz zawodowych
Reklama

Wysłany: Wto Paź 30, 2018 22:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: