Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki dobry podolog w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 12:47    Temat postu: Jaki dobry podolog w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego specjalisty. Nigdy nie byłam ale chciałabym się wybrać .Mam problem z suchą skórą stóp, pękają mi pięty i bardzo chciałabym skonsultować to z odpowiednim specjalistą. Wyczytałam,ze zajmuje się tym podolog i on mógłby mi pomóc.
Może znacie kogoś dobrego z Warszawy? I możecie opisać jak wygląda taka wizyta ? Mam nadzieję, że nie łaskocze to ponieważ mam duże łaskotki na stopach Wink
Reklama

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 12:47    Temat postu:

Powrót do góry
Tomek33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A konsultowałaś się już z dermatologiem? Są przecież różne preparaty które łagodzą objawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 06:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek33 napisał:
A konsultowałaś się już z dermatologiem? Są przecież różne preparaty które łagodzą objawy.

Z suchą skórą do dermatologa? No daj sobie spokój... Dermatolog zajmuje się chorobami, jak pójdę do niego z suchymi piętami to chyba mnie wyśmieje. Poza tym z tego co wiem to dermatolodzy nie przeprowadzają żadnych zabiegów w gabinetach.
Halo - czy nie ma nikogo tutaj kto był kiedykolwiek u podologa? Bo to on zajmuje się sprawami związanymi ze stopami i takimi tam. Tak czy nie?
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja to pójść na konsultację do Pani Gaździckiej. Ona właśnie jest podologiem - tu masz do niej kontakt i opis oferty http://www.podolog-warszawa.pl
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię aby dermatolog wyśmiał kogokolwiek z problemem suchej skóry. Dobry lekarz taki jak dermatolog w Warszawie w Febumed.pl, przyjrzy się uważnie dolegliwościom nękającym pacjenta i z pewnością mu pomoże.
Zresztą...od tego są lekarze ; )
Powrót do góry
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli zależy ci na szybkiej wizycie u specjalisty to chyba najlepszym wyjściem będzie wykupienie pakietu medycznego np z http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 Dzięki niemu będziesz oczekiwała na wizytę max 5 dni. Poza tym ceny sa atrakcyjne jak dla mnie. Jeden pakiet kosztuje od 65 do 300 złotych w zależności od tego do jakich lekarzy chcesz chodzić.
Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byłaś ze swoim problemem u kosmetyczki? Moja znajoma miała taki sam problem z piętami i poszła kilka razy do gabinetu piekności Very Happy ale nie pytałam jak to się skończyło i co miała robione... a mogłam Very Happy
A tak nawiasem mówiąc to wszystkich lekarzy znajdziesz na stronie Krajowego Centrum Pacjenta http://kcp.pl/ musisz tylko wybrać miasto i specjalizację i wszystko będzie, są nawet opinie zamieszczane przez pacjentów
Powrót do góry
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób jeszcze nie wie o istnienu podologa. Sama dosłownie nie dawno się dowiedziałami. Męczę sie z popękanymi piętami już od dawna i nic nie działa. Z tego co tutaj wyczytałam http://gabinetwojnicz.pl/zabiegi.html podolog zajmuje się stopami bardzo kompleksowo i nawet potrafi pomóc przy wrastającyh paznokciach na tyle, iż nie potrzebny jest zabieg usuwania płytki.
Powrót do góry
farada
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka korzystała, miała klamerki zakładane na paznokcie
Powrót do góry
sibantos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszędzie w większych miastach przyjmuje podolog. Najczęściej wszyscy mają takie same metody, więc nie musisz szukać jakoś specjalnie
marce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O istnieniu takiego lekarza dowiedziałam się dopiero z tego forum. Ja miałam poważne problemy ze zniszczonymi i łamliwymi paznokciami. Koleżanka podsunęła mi artykuł ze strony http://www.herbzone.pl/10-naturalnych-sposobow-na-lamliwe-paznokcie.html z którego dowiedziałam się wielu interesujących metod, które można stosować w domu żeby wzmocnić swoje paznokcie.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na ofertę tego gabinetu podologicznego http://alestopa.pl/wrastajace-paznokcie/ . O stopy trzeba dbać a takie wrastające paznokcie po dłuższym czasie mogą powodować naprawdę silny ból. Lepiej tego nie bagatelizować tylko od razu wybrać się do specjalisty i zaczerpnąć porady.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam wiosną u podologa z Satin, specjalistka bardzo szybko poradziła sobie z moim wiecznie pękającymi i przesuszonymi piętami, nie mam problemu do dziś. Warto iść bo oni najlepiej doradzą jakie kosmetyki wybrać i ewentualnie jakie leki stosować.
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejka, ja pamietam jaki problem miałam z wrastającymi paznokciami. Babcia, moja kochana, udzieliła mi wielu rad jak sobie z tym poradzić i tak przez pół roku chodziłam obolała, wstydząc się pokazać stopy. W sumie nie wiem dlaczego od razu nie udałam się z tym do podologa, myślałam chyba że jestem taka super i sama sobie poradze. Przyjaciółka w końcu na mnie nakrzyczała i wysłała do pani Kingi z gabinetu podologicznego przy kondratowicza na targówku Od razu mi po wizycie ulżyło, jakąś klamerkę mi przykleili do paznokci i to w końcu pomogło. Teraz już rosną prawidłowo
Powrót do góry
Olenica
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym proponowała iść do Satin. U dermatologa w mojej przychodni dostałam kiepską maść i z grzybicą chodziłam rok! Makabra jakaś! Dopiero w Satin podeszli do tego profesjonalnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 30, 2017 18:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: