Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry serwis ASO Honda w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 10:00    Temat postu: Dobry serwis ASO Honda w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Przeprowadziłem się do Warszawy i chciałem zapytać Was, czy macie może doświadczenie z tego typu serwisami? Mam dwuletnią Civic dlatego chciałbym mieć pewność, że na jakiekolwiek naprawy/wymiany zostawiam ją w dobrych rękach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Sro Maj 23, 2018 10:00    Temat postu:

Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na myśl przychodzi mi teraz tylko jedno miejsce, a mianowicie HondaPlaza. Świetny serwis ASO, który pod względem wyposażenia, obsługi i jakości wykonywanych napraw nie raczej sobie równych w stolicy.
Powrót do góry
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej jestem za HondaPlaza, jeżeli po wykonanym przez nich serwisie nie będzie Ci coś odpowiadało (co raczej jest wątpliwe) to zawsze możesz go zmienić Smile Z mojego doświadczenia jest to najlepszy serwis ASO w stolicy ze względu na podejście do klienta, świetną ekipę mechaników oraz samo wyposażenie serwisu w najwyższej jakości sprzęt również pod nowe samochody Hondy. U nich akurat nie obawiam się o zostawienie auta na większe naprawy czy wymiany, bo zawsze charakteryzowała ich dobra jakość wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również muszę się zgodzić z opinią poprzednika. Akurat miałem dość często doczynienia z HondaPlaza w okresie kiedy jeździłem Hondą i tak jak mówisz dają sobie świetnie radę, jednocześnie utrzymując krótkie terminy realizacij. Myślę, że powineneś się do nich zgłosić w razie jakichkolwiek serwisów i sam się przekonasz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba macie rację co do HondaPlaza tak właśnie sprawdzam opinie na ich temat w różnych miejscach i wyglądają na doświadczoną i profesjonalna firmę, która z Hondami daje sobie super radę. W takim razie jako pierwszych na pewno sprawdzę ich i zobaczymy, czy rzeczywiście się spiszą dobrze Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2018 12:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: