Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont domu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 14:11    Temat postu: Remont domu Odpowiedz z cytatem

Czasami podczas remontu potrzebujemy betonu architektonicznego. Wiem, że nie jest to dość typowe ale sama stoje przed remontem i wiem, ze bedzie on nam potrzebny.Po poszukiwaniach udało mi się znaleźć tą firmę http://art-bet-design.pl/o-firmie/ . Mają świetnej jakości beton , po za tym odpowiadają miłe na każde zadane pytanie. Moze wam się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 14:11    Temat postu:

Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wykończeniach na pewno przydadzą się produkty elektryczne od Ospel. Można znaleźć np. ich włączniki, przełączniki w wielu sklepach. Warto dobrać je sobie kolorystycznie i mieć ładnie w domu. Takie produkty na pewno będą solidne. Na jakie kolory stawiacie?
Powrót do góry
tomek3323saa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont domu zawsze pobiera bardzo duże pieniądze według mnie
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo- remont domu to mega inwestycja, dlatego warto ciac koszty jak sie tylko da. Wiecie, ze okna mozna naprawiac? Zarowno PCV jak i drewniane. Jesli chodzi o ino: naprawa okien w Warszawie - to zajmuje sie tym m.im. firma Meteo. Czy to naprawa okien drewnianych warszawa czy pcv - zawsze sluza pomoca. Na swoje uslugi daja az 12 miesiecy gwarancji. Jest to na pewno o wiele tansze wyjscie, niz wymiana okien w domu, prawda?
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już na szczęście jesteśmy po wykonanym remoncie i teraz czas na odpoczynek w nowym domku Smile Ogólnie jeżeli będziesz szukał dobrej jakości materiałów budowlanych to polecam odwiedzić stronę marketu Bricoman, gdzie również kupowaliśmy niedawno płyty pilsniowe HDF https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/plyty-polki-blaty-okleiny/plyty-pilsniowe-hdf mają bardzo dobre ceny i jednocześnie dbają o wysoką jakość dzięki czemu mamy rozwiązanie na długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
spoortowik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem to już kiedyś i szybko mi się znudziło
Powrót do góry
pamela
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałam kiedyś w internecie, wcale nie musimy decydować się na remont by zmienić wygląd np w łazience. Dzięki tym słowom http://www.budujemy.org.pl/zmienic-wyglad-lazienki-poprzez-wybor-akcesoriow/ mogłam bardzo ładnie odmienić swój salon, kuchnie oraz łazienkę w fajny sposób. Gra dodatków była tutaj kluczowa i totalnie mnie nie zawiodła.
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na samą myśl o jakimkolwiek remoncie jestem zawsze przerażona. U mnie też właśnie się zaczyna remont kuchni i sypialni. Robimy po kolei każde pomieszczenie, bo po prostu budżet nie pozwala na inne rozplanowanie prac. W łazience zmieniamy tylko kafelki jeśli chodzi o takie cięższe prace, natomiast w salonie szykuje się podwieszanie sufitów i mąż właśnie wszystko wymierza. Profile nierdzewne do stworzenia tej całej konstrukcji i płyty już wie skąd zamówić, jeszcze musimy pomyśleć jak wykończyć ściany, bo teraz źle wybraliśmy kolor i pokój był strasznie zimny.
Powrót do góry
mark123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myslicie o takich https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/beton-sciany-elewacje/antygraffiti/ farbach antygraffiti?
Powrót do góry
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście również nad wymianą dzwonka do drzwi wejściowych podczas remontu? Ponieważ trafiłem ostatnio na ciekawe rozwiązanie w sklepie internetowym JBPartner, a mianowicie "Bezprzewodowy bezbateryjny dzwonek - Linbell G1" który jedynie wymaga tego, aby go odpowiednio zamontować z odbiornikami sygnału i dzięki temu mamy z głowy ciągnięcie kabli, późniejsze naprawy itd. A trwałość takiego przycisku określona jest na ponad 200 000 naciśnięć, także spokojnie wystarczy na bardzo długie lata. Na cenę również nie można narzekać, więc spokojnie mogliśmy sobie na niego pozwolić Smile
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym urządzić mieszkanie po swojemu, wykonać kilka dekoracji. Dostałam kilka palet i chciałabym z nich zrobić doniczki. W jaki sposób łączycie drewno? Znalazłam artykuł http://kochamczytac.pl/techniki-laczenia-w-domu-ogrodzie-budownictwie/ i zastanawiam się czego wy używacie? Jakich śrub lub nitów, czy może korzystacie jeszcze z innych materiałów?
Powrót do góry
breva
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł z urządzaniem mieszkania na własną rękę, ja chce kupić taką meblościankę https://blog.furnival.pl/czarna-mebloscianka-blade/ jest moim zdaniem mega funkcjonalna i ładnie się prezentuje, nowocześnie. Wiem że ceny są przystępne a producent zapewnia wysyłkę w dwa dni, w innych sklepach gdzie pytałam wszyscy mi mówili że trzeba czekać na towar od 4 tygodni w zwyż, nadmienię że znajoma ma od nich meble i są naprawdę rewelacyjne jakoścowo.
Powrót do góry
vitan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad odnową parkietu w kuchni, pomyślałem, że dobrym wyjściem będzie zastosowanie kafelek. Na http://www.polishparquet.pl/ czytałem, że jest to dobre wyjście, myślicie, że tak czy lepiej jednak poszukać czegoś innego?
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj remont znam to, sami teraz odnawiamy całe mieszkanie. Właśnie szukamy drzwi. Ostatnio byliśmy tu https://dobredrzwiokna.pl/23-drzwi-wewnetrzne . Strasznie mi się podobają te szklane, ale obawiam się ze przy dzieciach się nie nadają.
Powrót do góry
molley
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbyt mam wiedzę w tym temacie. Dlatego też raczej nie będę mógł pomóc...
Reklama

Wysłany: Wto Lip 24, 2018 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: