Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ceny mieszkań w Warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamSzmcz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to nie ma żadnego problemu z dofinansowaniem z MDM, ale!

obecny rząd pracuje nad nowym programem, który ma zacząć działać bodaj od 2017 roku. Może warto się wstrzymać i poczekać co zaoferuje?
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 14, 2016 13:38    Temat postu:

Powrót do góry
62miko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny są bardzo różne wszystko zależ od powierzchni mieszkania i od umiejscowienia. Ja myślę o mieszkaniu na tym osiedlu http://przypuszczy.pl/ Do centrum jest jakieś 15 kilometrów a mimo to okolica jest bardzo spokojna, zielona i cieszy oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szczeart
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 01, 2016 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jenkin napisał:
Dlatego nie rozumiem po co pchać się z mieszkaniem w Warszawie, gdzie i tak z obrzeży czas dojazdu do centrum wygląda podobnie jak dojazd z pod Warszawy, więc ja bym sie długo nie zastnawiam i celował w zakup mieszkania w takich miejscowościach jak chociażby Marki - http://przypuszczy.pl/ stale powstają tam nowe inwestycje i niektóre z nich są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Zgadzam się z taką opinią. Przecież lepiej już kupić tanie mieszkanie pod Warszawą (np Pruszków, Legionowo, Kobyłka, Wołomin) i mieć spokój, niż latami spłacać kredyt i liczyć na poprawę koniunktury.

Ostatnio zmieniony przez szczeart dnia Sob Maj 06, 2017 10:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antylopa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby dowiedzieć się, na jakim poziomie kształtują się obecnie cenowo mieszkania w Warszawie, najlepiej przejrzeć ogłoszenia w sieci. Oferty na portalach mają zawsze ustalone konkretne ceny, które można jeszcze próbować w drodze ewentualnych negocjacji obniżyć Smile
Powrót do góry
wojtas22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet jak jest jakieś dofinansowanie, to i tak trzeba mieć wkład własny
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ceny mieszkań w stolicy sa bardzo wysokie. Myślalam o mieszkaniu tam ale stwierdziłam, ze jak już mam sporo wydać na mieszkanie to chcę żeby lokalizacja była lepsza. Dlatego myślę teraz o Gdańsku lub Sopocie. Przeglądam oferty deweloperzy trójmiasto i zastanawiam się nad jednym większym eM lub dwoma mniejszymi.
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charlize91, zdecydowanie popieram Twój ruch i ja wykonuje taki sam. Jeżeli szukasz mieszkania w Trójmieście, to zdecydowanie mogę Ci polecić firmę http://www.russjan.com/ która załatwi za Ciebie w zasadzie każdą formalność, a przede wszystkim doradzi Ci w dobierze dla Ciebie idealne mieszkanie.
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla kogoś cena to główne kryterium to może jednak warto rozważyć możliwość zakupu mieszkania gdzieś na obrzeżach? To sprawia, że cena jest sporo niższa. W Józefosławie 15 km od centrum Warszawy budowana jest obecnie fajna inwestycja przez Warpol - http://www.radnych2.pl/ orientowaliśmy się i cena za metr jest sporo niższa niż gdzieś bezpośrednio w mieście, do tego deweloper daje różnego rodzaju promocje i zniżki na co w centrum miesta raczej liczyć nie można.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny mieszkań w Warszawie są różne i zwykle zależą od lokalizacji ale są też takie perełki jak Oaza Wilanów gdzie dzielnica jest owszem prestiżowa, osiedle ładne i atrakcyjnie położone a ceny stosunkowo niskie
Powrót do góry
jaccek391
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie także interesują tylko mieszkania w warszawie na sprzedaż, najważniejsza jest dla mnie lokalizacja, kupno mieszkania warszawa chcę mieszkać w stolicy, gdzie mam nadzieję rozwinąć swoją karierę zawodową. Mój mąż na szczęście podziela mój pogląd.
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei nawiązując do rynku Warszawskiego, to ceny są naprawdę różne. Jedną z niższych można zobaczyć tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/warszawa/ursus/ursa-smart-city/494/ jest to inwestycja Ursa Smart City, a ceny mieszkań zaczynają się od 6 060 zł za metr. Mieszkania są już oddane, a jeszcze kilka wolnych miejsc zostało, więc warto sprawdzić Wink
Powrót do góry
inka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Warszawa tanim miastem nie jest... Ceny są dość wysokie. Moim zdaniem lepiej dom wybudować niż kupować mieszkanie
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie bardzo popularna jest inwestycja dewelopera Polnord na Wilanowie - Brzozowy Zakątek. Budynki mają posiadać przestronne mieszkanie przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Co ważne lokalizacja osiedla jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. W planach jest również przywrócenie przedwojennej linii tramwajowej co na pewno będzie dodatkowym atutem osiedla. Deweloper również zakłada dopłaty MDM dla młodych kupujących swoje pierwsze mieszkanie. Projekt zagospodarowania przestrzeni to duża ilość drzew i krzewów co na pewno będzie podnosiło komfort osiedla.
Powrót do góry
MacieX822
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo na Łomiankach podoba Smile Ale niestety mieszkam dużo bliżej centrum. Na pewno jak szukacie miejsce na zakup mieszkania musicie też się rozglądać za kredytami. Tak zakładam bo sama jestem w takiej sytuacji. Jeżeli załapiecie sie na program MDM to zobaczcie sobie rankingi kredytów hipotecznych z dopłatą MDM https://hipoteki.net/ranking-kredytow-hipotecznych/z-doplata-mdm/
Powrót do góry
faronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam od dwóch lat w Wilanowie, przeprowadziłam się z przedmieścia. Zmiana zdecydowanie na plus, oszczędzam wiele na dojazdach do pracy, teraz mam dosłownie 10min autem. Taką świetną lokalizację znalazł dla mnie agent nieruchomości Eugeniusz Jaworski. Jestem pełna podziwu dla jego umiejętności, bo jak na własną rękę szukałam to nie mogłam znaleźć niczego tak blisko mojego biura.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 21:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: