Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odszkodowanie z OC sprawcy - dylemat
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nina02
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 23:26    Temat postu: Odszkodowanie z OC sprawcy - dylemat Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczyciel odmawia mi wypłaty odszkodowania komunikacyjnego z OC sprawcy. Co w takiej sytuacji powinnam zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 24, 2014 23:26    Temat postu:

Powrót do góry
keter
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 29, 2014 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz iść do prawnika, albo wynająć firmę, która odzyskuje odszkodowania. Z tego co wiem to dobra jest Europejskie Centrum Odszkodowań.
Powrót do góry
nina02
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawnik zbyt wiele kosztuje - nie stać mnie. A to Europejskie Centrum Odszkodowań ile bierze za taką sprawę? Opłaca się do nich uderzyć?
Powrót do góry
Joda89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz spróbować i może to coś da ale pewności nie mam
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu masz namiary na inną firmę http://pomocni.org.pl . Ta kancelaria odszkodowawcza jest naprawdę dobra. Bezpłatnie rozpatrują wnioski o prowadzenie sprawy, więc warto się do nich zgłosić. Brak jest też jakichkolwiek opłat za prowadzenie spraw na etapie postępowania polubownego.
Powrót do góry
iguana
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani prawnik Agnieszka Mikołajczyk z Kancelarii Prawnej Meritum (--> http://meritumodszkodowania.pl/ )zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań od ubezpieczyciela z OC sprawcy wypadku. Wynagrodzenie tej kancelarii jest prowizyjne i pobierane dopiero po tym jak odszkodowanie zostanie odzyskane.
Powrót do góry
Relka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że należy w tej sprawie skonsultować się z prawnikiem. Na pewno nam coś dobrego doradzi
OdszkodowaniaPCO
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 11:25    Temat postu: Re: Odszkodowanie z OC sprawcy - dylemat Odpowiedz z cytatem

nina02 napisał:
Ubezpieczyciel odmawia mi wypłaty odszkodowania komunikacyjnego z OC sprawcy. Co w takiej sytuacji powinnam zrobić?

Zapraszam do kontaktu z firmą Polskie Centrum Odszkodowań. Jako jedna z nielicznych na rynku posiada własną kancelarię prawną. Oczywiście gwarancja bezpłatnej analiz sprawy. Exclamation http://pco.info.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elka2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 23, 2015 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama byłam kiedyś w takiej sytuacji i skorzystałam z usług EuCO. Firma naprawdę solida. Wywiązali się z umowy, a ja dostałam swoje pieniądze.
Powrót do góry
czergrom
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zakład odmawia wypłaty odszkodowania, a poszkodowany nie zgadza się z tą decyzją, zazwyczaj ma możliwość złożenia odwołania do osoby, która kontroluje prawidłowość wydawania decyzji w danym zakładzie, czyli przeważnie kierownika zakładu. Jeśli to odwołanie nie przyniesie skutku, jedynym wyjściem pozostaje wniesienie pozwu do sądu, co już łączy się z dodatkowymi kosztami.

Najlepiej jest uzyskać wyraźne oświadczenie ubezpieczyciela o tym, że odmawia on wypłaty odszkodowania, a także z jakich przyczyn. Aby informacja taka mogła posłużyć za dowód w sprawie, zakład ubezpieczeń powinien udzielić jej na piśmie.
Pozew należy złożyć w sądzie cywilnym, właściwym dla miejsca zamieszkania osoby uprawnionej do uzyskania odszkodowania.
62miko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj koniecznie dobrego prawnika zajmującego się odszkodowaniami. Jeśli masz uszkodzone auto to możesz zgłosić się do http://auto-zastepcze.info/wynajem-z-oc-sprawcy/ Dadzą ci auto zastępcze z OC sprawcy. Wydaje mi się, że to bardzo korzystna oferta, nie zawsze ma się drugie auto, którym można jeździć a jak wiadomo bez samochodu jak bez ręki.
Powrót do góry
MarcinST
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym sie zwrocil od firm pomagajacych otrzymac odszkodowanie z oc sprawcy, duzo tego jest
Powrót do góry
janeczek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 22:37    Temat postu: odszkodowanie Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, najlepiej zwrócić się do kancelarii w której zajmują się takimi sprawami. A to jedna z nich http://odszkodowania-romanski.pl/, która zajmuje się takimi sprawami, a także innymi odszkodowaniami.
Powrót do góry
boddekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

62miko napisał:
Poszukaj koniecznie dobrego prawnika zajmującego się odszkodowaniami. Jeśli masz uszkodzone auto to możesz zgłosić się do http://auto-zastepcze.info/wynajem-z-oc-sprawcy/ Dadzą ci auto zastępcze z OC sprawcy. Wydaje mi się, że to bardzo korzystna oferta, nie zawsze ma się drugie auto, którym można jeździć a jak wiadomo bez samochodu jak bez ręki.

Ofertę mają niesamowitą, te auta zastępcze rzeczywiście są na wysokim poziomie i sama umowa wygląda rewelacyjnie, ostatnio z http://auto-wypozyczalnia.pl korzystałem i okazało się że to ta sama firma, świetne podejście do klienta mają !
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmienić ubezpieczyciela. Nie jest to trudne a konkurencja jest spora. Tutaj przeliczysz wysokość składki u poszczególnych agencji https://superpolisa.pl/ . Możesz od razu wykupić .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 16, 2016 00:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: