Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bizuteria
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MANOLETE21
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 10:59    Temat postu: Bizuteria Odpowiedz z cytatem

Każdy facet wie, że kobiety kochają biżuterię, dlatego myślę, że jest to dobry pomysł na prezent. Niedługo Dzień Kobiet i chciałem kupić złoty naszyjnik z grawerem, który tu widziałem ostatnio https://modernsilver.eu/bizuteria-z-grawerem/lanuszek-srebrny-zloty-z-grawerem/ dla swojej drugiej połowy. Myślicie, że mój prezent, który planuję kupić sprawdzi się na tę okazję? Czy pomysleć o czymś innym?

Ostatnio zmieniony przez MANOLETE21 dnia Nie Mar 11, 2018 23:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 02, 2018 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
mc_stilo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie to bardzo dobry pomysł i kobieta powinna się ucieszyć Razz
Powrót do góry
sabina.jez
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biżuteria to zawsze dobry pomysł na prezent, kobiety ją uwielbiają Smile
alinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety kochają biżuterię. Ważne jest jednak, by odpowiednio dobrać biżuterię. Każda kobieta ma inny gust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agasavka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biżuteria to zawsze udany prezent więc masz całkowitą rację.
Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dla żony odpowiednim prezentem będzie biżuteria. Bardzo duży wybór złotej biżuterii znajdziesz na https://bizoe.pl Ja trafiłam na ten sklep przypadkiem i przepadłam. Mają przepiękne obrączki, pierścionki, łańcuszki itd. Zastanawiam się nad zamówieniem kompletu w najbliższym czasie. Jednak sklepy online mają o wiele większy wybór niż stacjonarne.

Ostatnio zmieniony przez swieczka dnia Czw Kwi 19, 2018 14:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
KrzysztofR
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ten sklep wygląda bardzo dobrze
Powrót do góry
wasabi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biżuteria to bardzo fajny pomysł. Ja się zawsze cieszę jak dostanę nowe kolczyki albo łańcuszek Smile
Powrót do góry
Tadełusz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojej kobiecie kupiłem na Dzień Kobiet celebrytkę z kółkiem, bo podobno są modne i za razem proste, co powoduje, że pasują do wielu kreacji. Duży wybór jest u jubilerów, ale mi szczególnie spodobała się ta https://selana.pl/sklep/celebrytka-z-kolkiem-16363/ , jak się okazało nie tylko mi, ponieważ moja żona jest zachwycona z prezentu. Chodzi w niej do pracy i na spotkania. Biżuteria nadaje się na takie uroczystości najlepiej Smile
Powrót do góry
MasterDanielOS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem biżuteria to zawsze bardzo dobry pomysł na prezent. Ja w tym roku postanowiłem kupić mojej ukochanej właśnie coś z biżuterii i wybór padł na złote kolczyki diamentowe. Zamówiłem je na https://selana.pl/sklep/bizuteria/zlote-kolczyki-diamentowane-27577/. Co prawda nie był to tani prezent, ale zachwyt, który widziałem u mojej dziewczyny w pełni to zrekompensował Smile
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nosicie sztuczną biżuterię ? Bo ja niestety nie lubię i nie czuję się w niej dobrze. Jeśli mam już kupić to na pewno złote lub srebro . Często szukam sklepów internetowych z biżuterią bo zbieram pieniążki żeby sobie coś kupić eleganckiego. I znalazłam sklep z biżuterią http://www.jubiler-zietek.pl/ Wprost oszalałam są śliczne że nie można oderwać oczu, tak bardzo mi się podobają.
Powrót do góry
Agulaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a co sądzicie o perłach? Ostatnio widziałam fajne naszyjniki z pereł właśnie na https://visanti.pl/ - czy któraś z Was może nosiła coś takiego? Do czego w ogóle najlepiej nosić? Ogólnie moim zdaniem są piękne, tylko nigdy wcześniej nie miałam pereł prawdę mówiąc. Wink
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio również sobie zamówiłam perły u Jubilera Karkosik, ale dziś poważnie zastanawiam się nad zakupem nowych kolczyków. Koniecznie muszą być złote! Czy możecie podpowiedzieć mi który z tych kolczyków, które są dostępne na stronie https://www.karkosik.pl/21-zlote-kolczyki Wam się podoba? Mi podobają się te kolczyki Złote kolczyki z cyrkoniami pr.585 a Wam?
Powrót do góry
aromaterapia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupić coś ponadczasowego - na przykład biżuterie z pereł. Jeśli chcecie być oryginalni to możecie zastanowić się nad czarnymi perłami Tahiti: https://gemlord.pl/bizuteria-perly-tahiti. Takie perły są wyjątkowe, a naszyjniki to jednostkowe egzemplarze. Takiego samego nikt nie będzie miał.
Powrót do góry
8. pasażer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biżuteria z pewnością będzie w stanie spodobać się każdej kobiecie, jednak czasami lepiej postawić na coś bardziej uniwersalnego. Mam tutaj na myśli jakąś kosmetyczkę, torebkę, czy może skórzany portfel Money Kepper. Chociaż w sumie można też zaszaleć i postawić na więcej niż jeden prezent.

Very Happy
""The perfect organism. Its structural perfection is matched only by its hostility...its purity. A survivor - unclouded by conscience, remorse, or delusions of morality." ...Is there room enough in space for us and it?"
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: