Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowe odżywianie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sara1937
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 20:28    Temat postu: Zdrowe odżywianie Odpowiedz z cytatem

Cześć, studiuję w Warszawie mieszkam w akademiku od co najmniej dwóch lat nie odżywiam się zbyt dobrze co odbiło się na moim zdrowiu mam ciągle podkrążone oczy i słabą morfologię.Lekarz zalecił mi witaminy i żelazo.
Jednak od jakiegoś czasu zaczęłam się lepiej odżywiać i dbać o siebie.
Moja mama jak tylko przyjadę do domu to dba, abym jadła żywność bez sztucznych dodatków mówi, że należy zwracać na to uwagę.
Podesłała mi nawet stronę Sante https://www.sante.pl/jedz-zdrowo/100-bez-sztucznych-dodatkow/
W tej chwili o wiele lepiej się czuję i dalej konsekwentnie kontynułuję prowadzenie zdrowego stylu życia.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 20, 2018 20:28    Temat postu:

Powrót do góry
Natur
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie, że zaczęłaś się zdrowo odżywiać. Jest to bardzo ważne. Polecam sklep ze zdrową żywnością: https://natur-sklep.pl/
Mają bardzo dobre ceny i szybki termin realizacji.
Powrót do góry
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, zdrowe odżywianie to podstawa, świetnie że to zrozumiałaś i samopoczucie się poprawia. Niestety nie zawsze udaje się poprawić wyniki badań samą dietą, często musimy wziąć leki, tak by nie doprowadzić się do anemii, ciężko ją wyleczyć ;( Ja nie tak dawno miałam niski poziom żelaza mimo jak myślałam odpowiedniego odżywiania. Chciałam uniknąć leków na receptę, kupiłam sobie dlatego Biovital, sporo osób mi go polecało. I rzeczywiście bardzo szybko poziom zwiększył się prawie dwukrotnie! jadłam tak samo jak jem czyli to nie za zasługa diety, może jeszcze witamina C pomogła, podobno zwiększa wchłanianie żelaza. A to jest też kluczowe.
Powrót do góry
8. pasażer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest ktoś raczej osobą leniwą, a mimo wszystko chce odżywiać się zdrowo, to ciekawym wyjściem jest catering dietetyczny Warszawa oferowany między innymi przez firmę Wygodna Dieta. Ja z takiego cateringu korzystam i nie muszę głowić się nad kwestiami związanymi z przygotowywaniem jedzenia. Wink
""The perfect organism. Its structural perfection is matched only by its hostility...its purity. A survivor - unclouded by conscience, remorse, or delusions of morality." ...Is there room enough in space for us and it?"
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lepszym wyjściem jest zdrowe jedzenie niż sztuczne witaminy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Buncia80
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że zdrowe jedzenie nie chodzi w parze z wiecznym zagonieniem i brakiem czasu na wszystko.
olenia99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze zdrowym odżywianiem połącz aktywność fizyczną i to jeszcze skuteczniej poprawi twoje zdrowie, kondycję i samopoczucie Smile
Powrót do góry
Aneczka369
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam nie dbam o to Smile Dziś też chyba zamówię pizzę stąd, bo cały dzień będę poza hotelem.
Powrót do góry
Fransiiscas2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nalezy według mnie zacząc od podstaw. Musicie wyeliminować niektóre produkty ze swojego menu. Bardzo niezdrowa jest sól, a także cukier. Jednak możecie wszystko zastąpic innymi rzeczami. Poczytajcie na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/co-to-jest-sol-himalajska-i-czy-jest-zdrowsza-niz-tradycyjna-sol-kuchenna/ co spiszę się świetnie w przypadku soli Smile
Powrót do góry
nikiaX15
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy mieliście może styczność ze sklepem https://organis.pl/ oraz oferowanymi przez nich produktami ziołowymi oraz różnymi mieszkankami na bazie ziół ? Słyszałam ostatnio, że są one bardzo zdrowe i zastanawiam się czy nie zakupić sobie na próbę do swojej diety ? Co myślicie o takim rozwiązaniu ?
Powrót do góry
sebek12
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A lubicie te serki z Hochlanda - https://www.loteria-hochland.pl/ ? Pyszne są a mają bardzo fajny skład Smile ja je wprowadziłem do diety na stałe
Powrót do góry
Norbi34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonany o tym,że warto zainwestować w wyciskarkę do owoców w trakcie diety. Pozwala ona przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców... Ja sam osobiście postawiłem na wyciskarkę wolnoobrotową Muke poradzi sobie z twardym burakiem, owocami włóknistymi typu rabarbar czy zieleniną jak sałata. Inna zaleta to Ilość obrotów na minutę. Im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Wyciskarka Muke ma 30 na minutę, czyli najmniej obrotów na rynku.
Powrót do góry
Ann45
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy szukasz nadzwyczaj smakowitych, jędrnych wyrobów gospodarstwa rolnego czy to do pochłonięcia czy podobnie do sprzedawania większymi ilościami to zdecydowanie sugeruję plon jakim jest borówka amerykańska. Jest to nadzwyczaj pyszny a dodatkowo jeden z najzdrowszych owoców. Wyroby smakują bajecznie. Szczerze sugeruję spółkę, jaką niedawno wypatrzyłam w internecie borowki.info.pl.
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdrowe odżywanie w dzisiejszych czasach powinno być podstawą, ponieważ na nasz organizm wpływa wiele niebezpiecznych czynników. Polecam też przede wszystkim zdrowe soki naturalne. Na stronie https://www.sadywincenta.pl znajdziecie fajne propozycje bez dodatku wody i jest to przede wszystkim naturalne źródło witamin i minerałów.
Powrót do góry
Janinka31
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu żyję z niedoczynnością tarczycy. Tygodniami poszukiwałam zbawiennej terapii, która spowoduje, iż nie będę tak ekspresowo grubieć. Ostatnio znalazłam w internecie żywieniowca, który miał świetne opinie. Zdecydowałam postawić na owego dietetyka i rezultaty mnie zaszokowały. Teraz czuję się fantastycznie. Faktycznie rekomenduję z całego serduszka sklep swiatdietetyki.pl.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 21, 2018 14:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: