Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwój osobisty?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Viola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 17:12    Temat postu: Rozwój osobisty? Odpowiedz z cytatem

Po śmierci Taty zostałam spadkobierczynią jego firmy. Dodam, że firma jest typowo męska i ja tylko i wyłącznie pełnie w niej rolę zarządcy. Ostatnio dział kadr zaproponował by wysłać pracowników na szkolenie (http://emt-systems.pl/wibroakustyka-szkolenia.html). Podobno Tata takie szkolenia organizował raz na pół roku dla pracowników z różnych działów. Czy możecie mi doradzić, czy takie szkolenia mają sens? Czy powinnam na nie wyrazić zgodę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 14, 2018 17:12    Temat postu:

Powrót do góry
domkors
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty jest bardzo ważny i każdy z nas powinien inwestować nieustannie w siebie. Jeśli mowa o pracownikach myślę, że możesz ich również wysłać na takie szkolenia – oczywiście o ile jest to im potrzebne Wink Ja planuję w najbliższym czasie udać się na szkolenie CIM z zakresu marketingu. Na stronie https://questus.pl/cim/ jest dokładnie opisane na czym polega taki program szkoleniowy, ale uważam, że naprawdę warto Wink
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu firmach i częściej w męskich zawodach przydatne są szkolenia BHP https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-bhp/ Na pewno warto co jakiś czas takie odbyć i zapewnić je też swoim pracownikom. Można takie szybko znaleźć. A fajne firmy nauczą nas praktycznych rzeczy na takich kursach.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama postanowiłam że zajmę się doszkalaniem się i podnoszeniem swoich kwalifikacji, a wtedy będę sobie mogła wybierać pracę, bo i tak każda będzie gotowa mnie przyjąć z takimi umiejętnościami. Zamierzam zapisać się na szkolenie medycyne estetyczną i myślę, że dobrze zrobię wybierając taki kierunek.
Powrót do góry
Fardertys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym tylko przypomnieć że rozwój osobisty to nie tylko szkolenia a także siłownia, dieta, konsultacje dietetyczne online jest bardzo dobra i ciało się rozwija o wiele lepiej dzieki temu
Powrót do góry
RobcioBobcio
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty to super sprawa. Każdy powinien mieć możliwość uczestnictwa w takich zajęciach Razz
Powrót do góry
meris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownia jest świetnym rozwiązaniem. Jest to sposób na odchudzanie i spędzanie wolnego czasu. Zobaczcie: http://dropinia.pl/kategoria/silownia
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Mar 26, 2018 19:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: