Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowoczesny dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Humor
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karjul
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 16:26    Temat postu:

Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory często przeglądałam nowe mieszkania w Grodzisku Mazowieckim. Od kiedy jednak trafiłam na segmenty pod Warszawą firmy Makbud, która oferuje się na stronie: https://www.makbud.pl/ . Ich segmenty pod Warszawą są nowoczesne i zlokalizowane w dobrej okolicy, dzięki czemu można spokojnie tutaj mieszkać razem z rodziną lub też wynająć komuś taki segment za atrakcyjną dla nas cenę.
Powrót do góry
łukasz83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 06:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom - chyba każdy z nas o takim marzy. Budując dom bedziemy potrzebowali usług wielu fachowców, warto postawić na sprawdzonych. MPEXPERTBUD http://www.mpexpertbud.pl/ Ekspertyzy Budowlane to rzetelne usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego. Na Państwa zlecenie rzeczoznawca budowlany opracuje miarodajne, konstruktywne opinie techniczne, dotyczące faktycznego stanu budynków i obiektów budowlanych. W MPEXPERTBUD znajdziecie specjalistę budowlanego z tytułem profesora oraz doktora nauk ścisłych, posiadającego uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom to taki, który jest oszczędny i który niepotrzebnie traci energii. Nie powinno więc w nim zabraknąć wentylacji z rekuperacją, która zapobiega utracie ciepła. Jedną z firm, która specjalizuje się w montażu wentylacji z rekuperacją jest https://www.bartoszwentylacja.com.pl/ - myślę, że warto skorzystać z jej usług.
Powrót do góry
alinawyj
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
komfi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkając w dużym mieście, warto wyposażyć dom w oczyszczacz powietrza venta. Niestety, powietrze jest u nas bardzo zanieczyszczone, a to sprzyja alergiom i pogarszaniu się samopoczucia mieszkańców. Wydaje mi się, że taki zakup może się przydać zwłaszcza zimą, a także w okresie kwitnienia i pylenia roślin. Nie jest to jakaś bardzo kosztowna inwestycja z drugiej strony...
Powrót do góry
eakor
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych, innowacyjnych oraz nowoczesnych projektów znajdziecie na blogu pod tym właśnie linkiem: http://blognowoczesnydom.pl/ - moim zdnaiem jest to naprawdę dobry pomysł by na niego wejść i sprawdzić!
Powrót do góry
majvejo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnym domu nie może zabraknąć systemu sterowania. Taki co włączy i wyłączy piec, zgasi światło i odetnie gaz w razie czego. Ja już bez takich rozwiązań nie umiałabym żyć. Swój system mam z tego sklepu https://www.shemeck.pl/4-sterowniki To niesamowicie ułatwia życie i daje poczucie bezpieczeństwa. Zwłaszcza jeśli w domu są dzieci to wiele ułatwia. Do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja.
Powrót do góry
Olna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nowoczesny dom to taki w, którym nie może zabraknąć oczyszczacza powietrza. W końcu powietrze wolne od pyłków, kurzu i alergenów jest o wiele przyjemniejsze dla naszego organizmu, lżejsze i zapewnia lepsze spanie. Długo szukałam odpowiedniego oczyszczacza dla siebie tym bardziej,ze mam straszną alergię aż w końcu znalazłam Sharp kc-g50euw , który jednocześnie oczyszcza, jonizuje oraz nawilża powietrze w mieszkaniu. Rożnica ogromna, oddychanie o wiele przyjemniejsze a objawy alergii zażegnane.
Powrót do góry
MonikaKa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 17:46    Temat postu: odpowiedź Odpowiedz z cytatem

Kocham nowoczesne domy. Podobno modułowe są super.

polędwiczki z suszonymi pomidorami
Powrót do góry
trisinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również stawiam na nowoczesne rozwiązania. Obecnie poszukuję czegoś, co zadba o powietrze. Czy ktoś z Was orientuje się jaki filtr powietrza kupić do domu? Natknęłam się na stronę: https://oscarrak.pl/blog/smogowy-poradnik-jaki-oczyszczacz-powietrza-kupic-do-domu/ i przeczytałam tam ciekawy artykuł odnośnie tego zagadnienia. Co myślicie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 19, 2018 10:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: