Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Małe dziecko badania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 19:22    Temat postu: Małe dziecko badania Odpowiedz z cytatem

Na jakie badania chodzicie ze swoimi dziećmi?
Ja mam półroczną córeczkę i myślałam nad zabraniem ja do gabinet USG - http://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg-pediatryczne/ zeby skontrolować tarczycę i bioderka. Chciałabym sprawdzić czy nic się nie dzieje. Sama mam chorą tarczycę i wolałabym dmuchać na zimne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 19:22    Temat postu:

Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 08:06    Temat postu: Diagnoza Autyzmu Odpowiedz z cytatem

Witam, tak bez powodu raczej nie ma co wybierać się z dzieckiem na badania , faktycznie jak zauważamy jakieś niepokojące zachowania u naszego dziecka to owszem możemy się udać na diagnozę czy badanie tak jest zazwyczaj z autyzmem to rodzić pierwszy zauważa niepokojący rozwój dziecka, gdyż autyzm nie daję typowego schematu choroby, warto wówczas udać się do specjalisty polecam https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera/
Powrót do góry
rafek34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, Psychomedic to jedna z bardziej cenionych klinik, zwłaszcza jeśli chodzi o leczenie dzieci, w tym szybka diagnozę choćby autyzmu. To ważne, a na stronie można poczytać, jak takie wizyty wyglądają. Klinika pracuje 7 dni w tygodniu, dla wygody pacjentów. Pracują tam najlepsi specjaliści. Wystarczy zadzwonić 22 253 88 88.
Powrót do góry
ratatuja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 24, 2016 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie nic powaznego nie dzieje to i tak nie zaszkodzi sie przebadac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, ze powinno się robić badania raz w roku jeśli się nic nie dzieje. Ja moje córki mam zamiar przebadać w lutym, myślę o badaniu krwi, moczu, usg brzucha w Gabinet USG - http://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg-pediatryczne/usg-jamy-brzusznej-u-niemowlat-i-dzieci/ i sprawdzeniu tarczycy. Lepiej zapobiegać niz leczyć.
Powrót do góry
joannaS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto udać się z dzieckiem do neurologa chociażby na zwykłą kontrolę. Na http://www.ezabiegi.pl/czym-zajmuje-sie-neurolog-dzieciecy/ znajdziesz informacje czym zajmuje się neurolog.
Ja byłam z córką na pierwszej wizycie gdy zaczęła przewracać oczami. W badaniach wyszła padaczka, co prawda lekka odmiana ale mimo to ta informacja nami wstrząsnęła. Gdyby nie artykuł nie wiedziałabym gdzie się z tym udać bo pediatra nie zwracał uwagi na objawy.
Powrót do góry
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dobra diagnoza powinna zostać wydana przez dobrego pediatrę, który również posiłkuje się innymi opiniami lekarzy. Zastanów się nad pediatrą ze szpitala medicover, który wyróżnia się kompleksową i odpowiedzialną opieką nad dzieciakami. Do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, dzięki czemu dzieci szybciej zdrowieją.
Powrót do góry
ostwe
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie są konieczne takie badania. Nie potrzebny stres tylko.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam sprawdzony i bardzo dobry gabinet USG w Warszawie http://www.gabinetusg.com.pl/ wykonują szereg specjalistycznych badań.Dokładne wykonane tam badania umożliwiają postawić diagnozę zaburzeń na którą cierpi pacjent. Przede wszystkim wykonują tam USG pediatryczne. Nowoczesny aparat USG LOGIQ P 6 z opcją kardiologiczną umożliwia nam na badania echa także przy wadach serca. Dlatego warto skorzystać z gabinetu specjalistycznego.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dziećmi z pewnością trzeba robić podstawowe badania
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dzieje sie coś nagłego to najlepiej odwiedzić Szpital Medicover. Maja tam oddział dziecięcy i świetnych lekarzy. My doszliśmy z mężem do wniosku ze w razie W będziemy tam jeździć z dzieciakami zamiast do państwowego szpitala.
Powrót do góry
Lara1978
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku obserwacji jakichkolwiek zaburzeń ruchowych u dziecka warto od razu udać sie do odpowiedniego specjalisty: http://ortosensis-marki.pl. Tam dowiesz sie dokładnie jaki dziecko ma problem i jak go korygować. Dzięki temu możesz pomóc dziecku w prawidłowej postawie, tak żeby nie miało żadnych problemów w przyszłości. Im dziecko mniejsze tym łatwiej wyeliminować wszelkie wady i problemy.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto sprawdzić czy dziecko nie ma autyzmu. Tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera warto się udać na diagnozowanie. Jest to bardzo ważne, ponieważ im szybciej się dowiemy o tego typu zaburzeniach, tym szybciej można zacząć rehabilitację.
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aj, ja nie szukałabym u dziecka na dzień dobry autyzmu. Z resztą dopiero wówczas, gdy zaobserwujemy u niego niezrozumiałe reakcje na różne bodźce, warto wybrać się na badania. Na pewno jednak dobrym pomysłem będzie zapisanie pociechy do dobrego pediatry np.
w http://balumed.pl/specjalizacje/pediatra . Tutaj możemy liczyć bowiem liczyć na duże doświadczenie lekarzy, jak również dostęp do szeregu badań diagnostycznych bez długiego oczekiwania w kolejkach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 16, 2017 22:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: