Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kalendarz biurkowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Truliester
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 13:30    Temat postu: kalendarz biurkowy Odpowiedz z cytatem

Sprawdź - kalendarz biurkowy. Klasyczny kalendarz stawiany na biurku nie musi być w dzisiejszych czasach jedynie smutnym dodatkiem pomagającym zapamiętać kluczowe daty i zaplanować sobie harmonogram pracy. Nasza firma jest w stanie szybko i po bardzo konkurencyjnych cenach wykonać dla Państwa kalendarz biurkowy w klasycznej wersji piramidki, lub w jakiejkolwiek innej wybranej przez Państwa formie. Aktualnie szczególnie interesujące wydaje się jednak wykorzystanie kalendarza biurkowego do skutecznej reklamy czy prezentacji logo swojej marki. Obsługiwany klient ma możliwość oglądać tył takiego kalendarza - przeważnie na papierze wysokiej jakości lub lakierowanej, wielokolorowej, prezentującej markę z pozytywnej strony. Pracownik natomiast w tym samym czasie wykorzystuje takie kalendarze wieloplanszowe do szybkiego odnalezienia się w czasie i prawidłowego zaplanowania dalszych kroków. Umówienie się z klientem na konkretny dzień w celu dokończenia obsługi lub zanotowanie sobie ważnych zadań do zrealizowania w bliskiej czy dalszej przyszłości przebiega w takich warunkach znacznie szybciej i skuteczniej.

DRUKARNIA INTERNETOWA 24H
ul. Bronowicka 117
30-121 Kraków

NIP: 677-100-04-78

Konto Bankowe:
MultiBank
04 1140 2017 0000 4102 1254 9905
Tel. 12 638 20 80
12 638 40 80
Fax. w. 399
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 22, 2014 13:30    Temat postu:

Powrót do góry
Szashka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, tylko, że w tej chwili już bardzo dużo firm działa w tej branży dlatego ciężko się przebić. Nie wiem jakiej jakości autor posta robi produkty, ale na pewno mogę odesłać po tego typu rzeczy do http://fabrykaczasu.pl/ wyroby dopracowane i dobre jakościowo. Cały projekt można uzgodnić więc to też kwestia co tam chcemy mieć na takim kalendarzu, ale takie rzeczy najlepiej uzgadniać bezpośrednio.
Powrót do góry
wiosenkaja1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam do swojej firmy kalendarzy książkowych,dla siebie i pracowników. najbardziej jak do tej pory przypadała mi do gustu propozycja http://www.javro.pl/ widzę ,że maja też galanterie skórzaną. Muszę przemyśleć sprawę i zdecydować co najpierw kupić.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamawiamy kalendarze wszelkiego typu z drukarni Web-to -pint Są solidni, terminowi i tani. Godna do polecenia jest ta drukarnia. Mam nadzieję na dalsza owocną współpracę.
Powrót do góry
Kgariess
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie kupić ja mam i sobie w pracy notuje różne rzeczy na nim przydatna sprawa ci powiem bo zawsze pamiętasz co masz zrobić.
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na biuro najwygodniejsze są kalendarze spiralowane. Wiem, że drukarnia Diamond Druk ma takie w ofercie https://www.diamond-druk.pl/kalendarze-spiralowane. Zresztą jeśli chodzi o kalendarze to z powodzeniem można u nich zamówić także ścienne, trójdzielne itp. Bardzo szeroki asortyment. Ceny mają konkurencyjne, a do tego dodatkowo można liczyć na rabaty.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 08:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: