Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prowadzicie swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
potan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swój biznes od dluższego czasu, ogólnie wszystko dobrze się rozwija i działa tak jak należy, ale mam kilka pytań do was, może ktoś mi pomoże. Na http://vghp.com.pl/ ostatnio widziałem urządzenia do pomiaru szczelności, myślicie, że zainwestowanie w takie będzie dobrym rozwiązaniem czy nie do końca? Dajcie znać co sądzicie na ten temat bo ja się raczej nie znam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 10, 2018 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
sylwiaklara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prowadzisz swój biznes, dobrze wiesz, ile rozmów przez telefon z klientami przeprowadzić... Dobrze robić to w jakimś cichym miejscu, a jeżeli w Twoim biurze takiego nie ma i nie stać Was na rozbudowanie, sprawdźcie budki telefoniczne. Mogą w niektórych sytuacjach uratować wam skórę.
Powrót do góry
jollo8
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz doradztwa biznesowego to sprawdź np. ofertę http://groupespro.com pomagają np. w założeniu firmy we Francji
Powrót do góry
Mondeo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o pomyśle zatrudniania Rosjan do pracy ? Słyszałam, ze to bardzo duże oszczędności przy prowadzeniu firmy. Słyszałam też, że pracownicy z Rosji są równie dobrze wykwalifikowani jak Polacy, zatem jakość wykonywania pracy nie jest obniżona. Co Wy na to?
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do prowadzenia biznesów trzeba naprawde mieć to coś. No chyba, że ktoś chce miec firme przez 2 lata a potem ogłosić upadłość. Aby firma była najlepsza musza w niej pracowac najlepsi. O taki naprawde trzeba umieć się starać. Wykazac się kreatywnością i zaangażowaniem, tak aby przyszły pracownik poczuł sie porządany. Rewelacyjnym przykładem takich działan jest ta firma i ich lookbook https://walterherz.com/pl/kariera. Rewelacja a jak to korzystnie działa na wizerunek nie tylko wobec przyszłych pracowników, ale równiez klientów.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 11, 2018 20:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11
Skocz do: