Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakup nowych cześci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 15:56    Temat postu: Zakup nowych cześci Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem , warto było by się zgłosić do jakiegoś sklepu w którym znajdziesz dobre części. Mogą też odpowiednio CI doradzić. Z tego co wiem to Moto Szef, ma wiele dostępnych cześci i profesjonalną obsługę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 19, 2018 15:56    Temat postu:

Powrót do góry
dobero
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowe czesci bywaja bardzo dorgie
Sztops3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A części do motocykli też mają? Bo osobiście noszę się z zakupem motocyklowych wzmacnianych klocków hamulcowych w tym sklepie, ale mają tam tylko części hamulcowe, a czasem potrzeba też coś innego.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na prawdę to sklepów z częściami do aut jest masa. Zarówno stacjonarnych jak i online. Na Allegro też tego jest masa po nowe do używanych. Bez problemy można coś dostać. Ale jeśli chodzi o takie detale jak np. https://autodetale.pl/product-pol-1766-Reperaturka-progu-Mazda-6-02-08.html, to sprawa nie wygląda już tak prosto. Sklepy stacjonarne odpadają całkowicie a internetowe to niezła nisza.
Powrót do góry
Elektrox14
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zaufany sklep od tego. Na http://good-goods.pl/ kupisz części w dobrych cenach Laughing
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak generalnie w wielu miejscach znajdziemy wysokiej jakości części. Moim zdaniem jednak na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę, jaką znajdziemy w pneumatycznezawieszenie.pl https://pneumatycznezawieszenia.pl/kontakt/ . Przede wszystkim bowiem firma ta dostarcza na nas rynek produkty wysokiej jakości, z których bez problemów można korzystać przez wiele sezonów.
Powrót do góry
cofo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiecie mi może gdzie dostanę nowe części do samochodu?
Powrót do góry
tomekdjred35
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem części i wszelkiego rodzaju akcesoria najlepiej jest kupować przez internet. Nie dość, że jest taniej, łatwiej, to oczywiście więcej do wyboru. Ja jeśli tylko mogę staram się wybierać sklepy bazując na sprawdzonych opiniach. Ostatnio szukałem kombinezonu na motocykl i kolega i polecił mi sklep Moto-Tour.com.pl który od razu trafił na listę moich ulubionych sklepów.
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie części błotniki do przyczep samochodowych, to zerknijcie na stronę: https://unitrailer.pl/product-pol-43-Blotnik-do-przyczep-samochodowych-metalowy13-Unitrailer.html . Kosztuje dosłownie grosze, a to produkt markowy: oryginał UNITRAILER. Idealny na koła 13 calowe, wykonany ze stali ocynkowanej i bardzo wytrzymały. Może Was zainteresuje.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie wyboru wycieraczek samochodowych jestem bardzo zadowolony z VarioClip Visee, po roku użytkowania mogę być pewnym co do ich jakości wykonania i trwałości. Producent zadbał o każdy ich element od metalowego mocowania, po pióro pokryte wysokiej jakości mieszanką kauczuku. Pracują cicho i co ważne pióra świetnie ściągają całą wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z częściami zamiennymi zawsze jest problem, bo niby oryginalne zapewniają lepsze działanie, dłuższą żywotność itd., ale z drugiej strony zamienniki kuszą. Ja mimo wszystko wolę dopłacić kilka złotych i być spokojna o sprawność mojego jednośladu. Wiem, że dobrą opinią cieszą się produkty z tego sklepu, choć niestety moja wiedza ogranicza się tu tylko do marki Moto Guzzi: http://enduro7.pl/sklep/oryginalne-czesci-oem-moto-guzzi . Polecam sprawdzić, bo skoro te części są tak dobre jakościowo to przypuszczam, że inne również.
Powrót do góry
porteczek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lepiej kupić nowe, żeby dłużej pracowały
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jeszcze oczywiście do jakiego sprzętu szukasz części bądź akcesoriów. Ja ostatnio na swój motocykl postanowiłem kupić dodatkowo uchwyt na telefon (który również można uzywać na rowerze) i muszę przyznać, ze jest to bardzo wygodne i jednocześnie przydatne urządzenie, które pozwala nie tylko utrzymać w dobrej pozycji telefon przez całą drogę i kontrolować np. wynik meczu, ale również tak jak ten https://jbpartner.pl/ladowarki/677-m7-aluminiowy-uchwyt-do-telefonu-do-roweru.html dodatkowo będzie w stanie doładować baterię. Polecam w wolnej chwili sprawdzić jeżeli również o nim myślicie, bo na pewno się przyda dla miłośników dwóch kółek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: