Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam taniego noclegu w Warszawie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trucizna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 11:36    Temat postu: Szukam taniego noclegu w Warszawie. Odpowiedz z cytatem

Za tydzień będę przejazdem w Warszawie i chciałabym się zatrzymać na kilka dni w mieście, żeby zobaczyć co ważniejsze atrakcje – nigdy wcześniej nie miała okazji odwiedzić Warszawy. Możecie polecić mi jakiś dobrze wyposażony apartament, gdzieś niedaleko centrum. Tylko żeby cena wynajmu nie zwalała z nógSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 11:36    Temat postu:

Powrót do góry
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tani apartament w Warszawie chcesz wynająć? Very Happy
Powrót do góry
slush
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieduzy apartament blisko centrum w przyzwoitym standardzie wykończenia i wyposażenia znajdziesz na mishmashhotel.com czyli na takiej platformie internetowej z ofertami noclegów w apartamentach jedno- lub kilkuosobowych. Apartamenty zlokalizowane są blisko centrum, w okolicach Dworca Centralnego, co jest duzym plusem dla każdego, kto chce zwiedzić miasto – łatwo dojechać w każdym kierunku.
Powrót do góry
Zygota
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja sie też dołączam do poszukiwań, bo również planuje odwiedzić stolice w najbliższym czasie i przydały by sie namiary na jakis niedrogi nocleg. Niedrogi w sensie do 150-180zł za pokoj dla dwóch osob. Jeden warunek. Pokój musi miec własna łazienkę, a nie tak jak w większości hoteli jedna łazienka na kilkanaście osób
Powrót do góry
slush
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to takie mniej więcej ceny są w apartamentach z oferty serwisu, o którym juz wcześniej wspomniałem. Zresztą tutaj masz linka bezpośrednio z cenami http://mishmashhostel.com/cennik/. Wiadomo, że ceny na weekend są nieco wyższe, ale to też wszystko jest do dogadania i ustalenia indywidualnego, zwłaszcza jak chcesz wynająć pokój na dłuzej. Nie wiem, na ile planujesz przyjechać, ale najlepiej po prostu zadzwonić i dopytać się o wolne terminy i ewentualnie o jakieś zniżki.
Powrót do góry
Varsavian
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajmowalem apartament w MISH MASH na ul Foksal, niedaleko od Pałacu Kultury. Standard przyzwoity i cena moim zdaniem też rozsądna, zwłaszcza w takiej lokalizacji. Wszędzie blisko, a że przyjechałem tylko na weekend, to nie traciłem czasu na dojazdy z obrzeży miasta do centrum. Oferta warta polecenia, tylko nie dla kogoś, kto chce się zmieścić w cenie 50 zł za nocleg. Jak szukasz takich ofert to tylko jakies hostele na obrzeżach miasta i pokoje koedukacyjne ze wspólną łazienka.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 18, 2018 11:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: