Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra praca :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję )
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piterowiec99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy niebawem mamy zamiar wystartować ze swoją nową marką. Mamy ciekawy pomysł i fundusze na realizacje potrzebny jednak będzie branding agencja z doświadczeniem i zadowoleniem innych klientów mnie interesuje. Zna się ktoś z obecnych na brandingu i może polecić coś konkretnego? Będę wdzieczny za pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 29, 2019 05:18    Temat postu:

Powrót do góry
anielka20
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, ze sa takie czasy, ze możemy sobie dorabiać zdalnie na przykład, trzeba tylko mieć zaparcie i dobry, szybki komputer, oraz szybkiego neta https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ ja mam do pracy 500 mb s i jest ok wystarcza mi to
Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam mam dobrą pracę, nie mam na co narzekać tak naprawdę. Warunki i moje obowiązki to są dla mnie wszystkie jasne, także spokojnie ze wszystkim sobie radzę. Plusem na pewno też jest to, że pracodawca zapewnił nam prywatną opiekę medyczną w medicover, teraz zwłaszcza jest czas przeziębień to taka rzecz bardzo ułatwia nam życie
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami za dobrą pracą trzeba się długo rozglądać i szukać. Na pewno nie ma co skupiać się na typowych stronach z ogłoszeniami od pracodawców. Takie strony jak clixs.pl też mają ciekawe darmowe ogloszenia. Można tam znaleźć najróżniejsze propozycje praktycznie z całej Polski. Co jest naprawdę super, bo może jak nie tym rejonie co szukasz pracy znajdziesz coś lepszego w nieco innym i też Ci się ta opcja spodoba.
Powrót do góry
SolidnyCzlowiek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak sie zarabia jako dekarz? Fachura, który dobrze wykonuje obróbki blacharskie dużo zarobi?
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od kraju tak mysle - i firmy. Jednak ja gdybym dostala taką oferte pracy za granica np w Niemczech to z pewnoscia skorzystalabym z okazji. Obecnie moja siostra wlasnie tak pracuje i udalo sie jej nawet uzyskac zasilek rodzinny - na nieletnią córkę https://all-tax.pl/zasilek-rodzinny-niemcy - to dla nich spore ulatwienie zwlaszcza ze obecnie rodzina nie jest w komplecie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 28, 2019 11:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Praca ( szukam / oferuję ) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: