Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wypożyczalnia samochodów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Uzdertis
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 09:32    Temat postu: wypożyczalnia samochodów Odpowiedz z cytatem

EasyMotion Poznań - wypożyczalnia aut dostawczych
Wiele firm i przedsiębiorstw nie ma wystarczającej liczby aut dostawczych. Niektóre placówki nie posiadają ich wcale. Najlepszym wtedy rozwiązaniem wydaje się tani wynajem aut dostawczych. Nasza firma oferuje szeroką gamę samochodów. Jej celem jest stworzenie miejsca stanowiącego alternatywną opcję dla wszystkich kierowców – z nami nie musisz posiadać samochodu! Po co inwestować w auto, jeśli potrzebujesz go tylko sporadycznie?

Wypożyczalnia aut dostawczych jest innowacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy samochodów potrzebują sporadycznie. U nas wypożyczyć je można na 30 minut lub na kilka dni. Ty decydujesz! Nasza firma do praktyki wprowadza ideę tzw. Car Sharing czyli dzielenia się samochodami. Nasze samochody są zawsze gotowe do podjęcia. Czyste, sprawdzone, ubezpieczone zatankowane. Nie wymagamy kaucji ani opłat rocznych czy miesięcznych. Klient płaci tylko za konkretny czas wypożyczenia. Wszystkie nasze auta są nowe i pochodzą z 2014 roku. Tankujemy je do pełna bez limitu kilometrów. Oferujemy najlepszej klasy marki takie jak: Volkswagen, Peugot, Nissan, Renault czy Ford.

EasyMotion Sp. z o.o.
ul. Stanisława Matyi 1
61-586 Poznań

Czynne od 9:00 do 18:00
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt.

Rezerwacja telefoniczna 7 dni w tygodniu od 07:00 do 20:00

tel: +48 730 900 601
tel: +48 730 900 604

Rezerwacja mailowa lub przez formularz rezerwacji na naszej stronie 24h/7

Ostatnio zmieniony przez Uzdertis dnia Czw Lut 12, 2015 12:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 28, 2014 09:32    Temat postu:

Powrót do góry
ignasy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka znana mi wypożyczalnia samochodów warszawa to http://www.euro-style.pl/ parę razu wynająłem auto i wszystko było ok
Powrót do góry
movem
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak nie jestem za tym żeby wypożyczać auta z wypożyczalni ale wiem, że czasami trzeba. Nie wiecie czy w takich autach jest możliwość zamontowania bagażników takich na rowery www.jx.pl
Ciekawi mnie to:)
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie ludzie korzystają ze strony porównywarki samochodów tu http://www.rentcar.pl/pl/wypozyczalnia-samochodow-warszawa, bo ceny są wysokie, a jak ktoś się nie zna na Warszawie to bierze pierwsze lepsze. A wystarczy poświęcić chwilę i możesz wybrać dobry samochód nie płacąc wiele. A ceny się zaczynają od 49,20 zł.
Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to też samochód tylko wiekszy to polecam może komus się kiedyś przyda wypożyczalnia busów 9 osobowych krakow
Powrót do góry
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wypożyczalni samochodów warszawa Jupicar są korzystne warunki dla klientów. Niskie ceny, dobre samochody, możliwość wynajmu długoterminowego. Do tego siedziby we wszystkich większych miastach w Polsce.
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo korzystne ceny wynajmu znajdziesz także w Mega Tanio taniej wypożyczalni samochodów Warszawa. Swoje punkty mają na Dworcu Gdańskim, Dworcu Zachodnim, Lotnisku Okęcie i Lotnisku Modlin. Auto zarezerwować można telefonicznie albo za pomocą formularza dostępnego na stronie.
Powrót do góry
martinetta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 05, 2015 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzyło mi się skorzystać z wynajmu auta, a była to wypożyczalnia samochodów Katowice http://www.carminesrent.pl/wynajem-samochodow-katowice-lotnisko - szybkie i łatwe procedury oraz możlwość zamówienia samochodu online. [/img]
Powrót do góry
Kgariess
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie wypożyczyć auto jak się potrzebuje teraz samochód to jest ważny. Warto sobie ogarnąć taką potrzebna rzecz dużo ludzi teraz w leasing bierze
Powrót do góry
magnum
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 23, 2015 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też musiałem wypożyczyć samochód z powodu naprawy tylnej belki. Pierwszy specjalista mi ją zespawał. Dopiero drugi był w stanie pomóc.

Powrót do góry
eryk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2016 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś korzystał z http://www.fleetcorp.pl/modlin/? Potrzebuję samochodu na szybko, a w dodatku jest weekend. Wiecie może, czy mimo późnej sobotniej pory, uda mi się coś u nich sprawnie załatwić?
Powrót do góry
boddekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie bardzo dobrego samochodu na dobrą okazję, jak ślub, imprezy biznesowe, okolicznościowe czy innego rodzaju imprezy to skorzystajcie z oferty wynajem limuzyn warszawa mają niesamowite samochody w swojej wypożyczalni !
Powrót do góry
typek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://worldtrans.pl/rezerwacja-samochodu/ można wypożyczyć samochód w dobrej cenie. Mają różne modele, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wypożyczałem od nich już nie raz Forda Ka dla żony, gdy zepsuło się moje auto. Mają samochody w dobrym stanie, a to jest ważne.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód bez problemu wypożyczysz tutaj http://worldtrans.pl/ Firma ma wypożyczalnie w Sosnowcu, Zabrzu i Bytomiu. Ceny wynajmu są bardzo atrakcyjne a samochody w swietnym stanie.
Powrót do góry
gajuszz87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić wypożyczalnię 4rent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Cze 08, 2016 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: