Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochody poleasingowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario767
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 16:35    Temat postu: Samochody poleasingowe Odpowiedz z cytatem

Samochód to bardzo ważny element życia codziennego, więc jeśli z jakiś powodów Twój samochód nie jest możliwy do użycia, Autoplaza ma ofertę specjalnie dla Ciebie. Dzięki nim możesz nabyć ford tourneo courier leasing ford i cieszyć się komfortową podróżą do pracy już dziś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 27, 2017 16:35    Temat postu:

Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samochód to bardzo ważny element życia codziennego, ale ja zdecydowalam się na nowe auto od peugeot z wyprzedaży modeli z 2017 roku. Nowe auto jest zawsze lepsze, bo mamy pewność co do jego historii
Powrót do góry
pikelek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie ryzykował kupna takiego samochodu
Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czego tu się bać, bo nie rozumiem? no chyba że masz kłopoty z jazdą? Razz bez obaw mój peugeot należy do bezpiecznych samochodów, wprawisz się szybciutko nawet jeśli jesteś słabym kierowcą 😀 a wiem co mówię Razz
Powrót do góry
paradys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha,ha no czego jak czego ale nowego samochodu się bać? To wiadomo że każdy będzie jeździł bez zarzutu zwłaszcza na gwarancji czyli średnio przez 5 lat, bardziej używane bym sprawdzał, bo to różnie może być i wiele zależy nie od marki wcale a od tego jak był samochód użytkowany. Mi się trafiła używana toyotka z instalacja lpg optima i jestem z niej mega zadowolony, w życiu tak tanio mnie paliwo nie wynosiło jak teraz
Powrót do góry
TomaszSz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to praktycznie większość sprzętu można kupować w ten sposób. I przyznam, że jest to całkiem niezła opcja Smile Sam przymierzam się do zakupu laptopa poleasingowego stąd, bo budżet mam ograniczony, a sprzęt wymaga zmiany.
Jacek432
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź ofertę https://malibu-auto.pl/product-category/samochody-uzywane/ ponieważ nam udało się znaleźć u nich piękny model KIA Sportage. Znalazły się u nich również samochody po-leasingowe oraz po-demonstracyjne, a nawet jak są w nich jakiekolwiek usterki to sami się tym zajmują, ponieważ prowadzą własny serwis.
Powrót do góry
marudka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to sto razy bardziej wolę trochę prostsze metody Razz
Powrót do góry
justina10
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 11:08    Temat postu: Samochody po leasingu Odpowiedz z cytatem

Temat samochodów poleasingowych zainteresował mojego szefa, który w ten sposób chce łatać dziury w braku wyposażenia na firmie. Garść przydatnych informacji znalazłam na stronie https://paniala.pl/wiedza/samochody-poleasingowe/ , ale mam więcej się o tym dowiedzieć. Czy ktoś z Was wcześniej korzystał z takiej opcji finansowania? Jak Wam się sprawdzały takie maszyny czy były drogie? Ja troszkę się obawiam, czy takie sprzęty będą nadal dobrze sprawne po leasingu.
Powrót do góry
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbacie i przygotowujecie jakoś swoje samochody, przed sezonem jesienno-zimowym ? Raczej nigdy tego nie roiłem, ale niedawno udało mi się trafić na taki artykuł https://nocar.pl/blog/idzie-jesien-to-musisz-sprawdzic-w-samochodzie/ i tam wspominają o tym w jaki sposób zadbać o samochód. Chyba warto było by to wziąć pod uwagę
Powrót do góry
yeti489
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochody poleasingowe często sa sfatygowane, ale w aukcjach na https://www.hitachicapital.pl/ mozna często upolować coś wartego uwagi, np. auto prezesa w dobrej cenie Smile Śledzicie takie aukcje?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2018 22:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: