Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problemy skórne
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 14:04    Temat postu: problemy skórne Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas zmaga się z problemami skórnymi, większymi lub mniejszymi. Zanieczyszczenie powietrza, niezdrowy styl życia przyczynia się do obniżenia jakości naszej skóry. Problemy dermatologiczne wbrew pozorom nie dotyczą tylko młodych osób, ale osób w rożnym wieku. Jeśli zmagasz się z kłopotami dermatologicznymi i masz dość faszerowania się chemią, skorzystaj z usług naszego lekarza. Dermatolog Radom http://www.vita-derm.pl/dermatolog-radom to o nim mowa nie tylko pomoże ci pozbyć się problemu ale zastosuje innowacyjne metody leczenia. Dlatego nie czekaj aż Twoja choroba się pogłębi i przyjdź do nas, a Twój problem dermatologiczny po kilku zabiegach będzie już tylko wspomnieniem. Dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu przez dermatologa. Wiele osób szuka porady w Internecie i próbuje dopasować swoje problemy dermatologiczne z chorobami innych pacjentów. Pod każdym takim poście jest zazwyczaj komentarz lekarza dermatologa, który sugeruje konsultację lekarską. Nie powinniśmy się leczyć przez porady internetowe, nic nie zastąpi konsultacji lekarskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Lis 20, 2017 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
klonowy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się z tym zgadzam. Mam chorobę skóry od czasów szkoły podstawowej i kiedy tylko pojawiły mi się pierwsze wykwity, rozpoczęło się jeżdżenie po dermatologach, żeby postawić diagnozę. Co prawda dopiero trzeci postawił poprawną i przepisał leki, które zadziałały, ale dla świętego spokoju naszej psychiki radzę iść przebadać wszelkie znamiona czy wysuszone plamy, bo wiedza o chorobie jest łatwiejsza do zniesienia niż niewiedza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cacylala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej od razu kierować się opiniami pacjentów i trafić do dermatolog warszawa z prawdziwego zdarzenia. Nie brak takich, tylko czasami idziemy do pierwszego lepszego i potem tak to się kończy. A problemy dermatologiczne lubią się ciągnąć, jak nie są odpowiednio zdiagnozowane od razu.
Oskar_1989
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie się zgadzam, warto wszystkie znamiona mieć pod kontrolą. nigdy nie wiadomo gdzie czai się groźna choroba, tym bardziej, jeżeli lubimy się opalać.
Ula Jacek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o tym krakowskim chirurgu dermatologu? Myślę, że jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości warto udać się właśnie do niego, bo ma bardzo dobre opinie jako człowiek i specjalista.
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie problemów skórnych przede wszystkim trzeba być pod kontrolą dobrego dermatologa. W Warszawie mamy to szczęście że i na NFZ takich mamy, w przychodni KEN sama chodzę do dr Rudnickiej. Wyjątkowo szybko udało mi się dostać na pierwszą wizytę byłam mile zaskoczona. A dr ma podejście i szybko mnie zdiagnozowała, pokierowała leczeniem i skóra jest w o wiele lepszej kondycji. Leki nie kosztują wiele, wizyty za darmo mam także takie leczenie to spora oszczędność.
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi problemami skórny warto wybrać się do jakiegoś profesjonalistycznego ośrodka. Widziałam ciekawe propozycje w centrum dr Ewa Minkowska https://www.derm-est.pl . Błyskawicznie wykonują badania i do tego wszystko profesjonalnie.
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zmaga się z problemem bardzo suchej, pękającej skóry na piętach i palcach. Jest to straszny problem, ponieważ chodzenie sprawia ból. Mąż stosuje różne kremy, ale nie bardzo pomagają. Niedawno był u pedologa i mamy nadzieję, że zastosowane zabiegi i maści dadzą lepsze rezultaty. Myślę, że zbyt długo zwlekał z wizytą. Na szczęście przemówił mu do rozsądku artykuł https://febumed.pl/porady/62-Pekajaca-skora-na-palcach-przyczyny-i-leczenie
Powrót do góry
kasia24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Ja słyszałam, że świetne efekty rewitalizacji skóry, a także działanie przeciwzapalne oferuje terapia światłem led. Słyszeliście coś na ten temat? A może korzystaliście z takiego zabiegu? Jeśli tak, to będę wdzięczna za każdą informację! Smile
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważajcie z diagnozowaniem sobie samemu problemów skórnych, u mnie było to zaskakujące jak się okazało , że mam łuszczycę. Możecie sobie więcej na jej temat poczytać na stronie https://www.nowafarmacja.pl/blog/czy-luszczyca-jest-zarazliwa . Bądźcie świadomymi ludźmi. Nie oceniajcie pochopnie ludzi z łuszczycą!
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrażliwa skóra na pewno musi być inaczej pielęgnowana niż zwykła. Też tutaj http://www.molpharma.pl/produkty/ekstrakt-konopny-cbd widziałam ekstrakt konopy, któy wiele osób stosuje na zmiany skórne i wysuszoną skórę. Zabiegi też mogą pomagać. Trzeba wybrać rozwiązanie dobre dla siebie.
Powrót do góry
basiunia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem z takimi objawami jak opisujesz powinnaś udać się czym prędzej do dermatologa w Warszawie. Nie ma co zwlekać. Jeśli zmiany nie miną, a pogorszą się to co? Lepiej dmuchać na zimne. Na szczęście w Warszawie nie brakuje dobrych specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
oceans
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli cierpisz na problemy skórne, to wystrzegaj się wszelkiego rodzaju kosmetyków na bazie alkoholu. To dopiero doprowadza do destrukcji. Najlepsze są te na bazie naturalnych składników, delikatne ale skuteczne. Polecam serię HB a z niej do codziennej pielęgnacji Rześki tonik lawenda, który łagodnie oczyszcza i nie narusza delikatnego naskórka.
Powrót do góry
bestmed90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zaczać od diety, to jest podstawa. Jesteś tym co jesz i to powiedzenie jest prawdziwe.
aniami
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na problemy skórne dla mnie pomógł peeling, mogę polecić klinikę w Warszawie
Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu, skóra jest młodsza po tym zabiegu, gładka i pozbawiona przebarwień.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 23, 2019 13:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: