Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Catering

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasik.mat
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 13:07    Temat postu: Catering Odpowiedz z cytatem

Hej , ostatnio znalazłam bardzo fajną firmę cateringową z warszawy http://ecateringwarszawa.pl/index.php/private-event-catering , mają bogata ofertę i menu przeróżnych dań , i postanowiłam zamówic na bankiet dla mojej firmy i muszę Wam powiedzieć , że jestem bardzo zadowolona. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 16, 2017 13:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wątrobiak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej firmy akurat nie znam. Natomiast korzystałam z kilku firm cateringowych i widzę, że jest na to duży popyt. Osobiście nawet myślę o otwarciu własnej firmy z tej branży. Ale pewnie dużo wody w Wiśle upłynie zanim to się stanie...
Powrót do góry
Oskar_1989
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz już kontakt do producenta jednorazowych opakowań na żywność? Bo słyszałem, że tu mają wysokiej jakości kubki papierowe jednorazowe i wielorazowe, pudełka na pizzę, talerze, sztućce i wiele tego rodzaju potrzebnych przy cateringach produktów.
Frevas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny catering prowadzi ta firma www.anmark-catering.com.pl. Uwielbiam brać od nich jedzonko, jest smacznie oraz mają duży wybór potraw. Nie ma opcji żeby narzekać na nudę Very Happy
Powrót do góry
sanderka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my ostatnio na jubileusz firmy bralismy catering z macro bios bar http://macrobiosbar.pl/oferty-specjalne/dla-firm/ bylo naprawde smacznie, z pomyslem i wlasciwie kazdy znalazl cos dla siebie w menu. bylo i "mięsnie" i "warzywnie". i panie na diecie i panowie dbajacy o sylwetke mogli jesc do woli Smile naprawde mega zroznicowane menu i w dodatku bylo baaardzo intensywnie pod kątem smakowym czy tez estetycznym ;d
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego rodzaju ofert na naszym rynku bez wątpienia znajdziemy dzisiaj całkiem sporo. Moim zdaniem jednak świetną opcją może tutaj okazać się ten catering z Lublina . W Locomotiva znajdziemy całe mnóstwo pysznych dań do wyboru, a co więcej w przypadku organizacji spotkania w większym gronie, taka opcja będzie na pewno idealnym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Igija
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega dobry jest catering dieta Warszawa od getfit. Takiej firmy cateringowej brakowało na rynku. Jedzonko mają bardzo smaczne, ogólnie polecam się do nich przejść i spróbować co nie co Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 07, 2017 14:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: