Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mikołajki , Święta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 05:19    Temat postu: Mikołajki , Święta Odpowiedz z cytatem

Wielkimi krokami zbliża się grudzień i wiele okazji do kupowania prezentów. Jakie pomysły na prezenty macie w tym roku dla najbliższych? Ja myślałem o książkach, ale to chyba trochę mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 11, 2017 05:19    Temat postu:

Powrót do góry
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko pomysl na prezent dla żony. Chcę skorzystać z tej oferty http://protime24.pl/Nowosc-snewproducts-aar.html Sa tu zegarki damskie różnych marek. Nowości ktore wchodzą na nasz rynek. Ciekawa oferta, duży wybór wzorów,kolorów. Zegarki z paskiem lub z bransoletką.
Najgorszy problem będzie z dziećmi, bo są w takim wieku, że nie wiadomo czy to jeszcze dzieci czy już młodzież. A ciuch to nie prezent - tak twierdzą.
Powrót do góry
frankes
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zacząłem przygotowywać się wcześniej do prezentów świątecznych, gdyż później ciężko będzie coś kupić, a w dodatku terminy wysyłki mogą się przedłużyć. Zacząłem od prezentów dla dzieci, gdyż znalazłem bardzo fajny sklep - https://achdzieciaki.pl/ . Długo nie wybierałem i zakupiłem fajne zabawki edukacyjne, które nie dość, że powinny im się spodobać to w dodatku będą uczyć Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 07:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: