Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziewczyny czy wy też cierpicie na PMS ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katpio123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 11:10    Temat postu: Dziewczyny czy wy też cierpicie na PMS ? Odpowiedz z cytatem

Na http://www.castagnus.pl/ widziałam, że podobno aż 80% kobiet ma problem z uciążliwym PMSem. Ja zaliczam się do tej grupy, a Wy? Jak u Was się to objawia? Ja jestem wtedy bardzo drażliwa i prawie nic nie jem. To ostatnie to akurat dziwne, bo wszystkie moje koleżanki przed okresem się objadają, a ja zupełnie nie mam apetytu. Jest to dość kłopotliwe, bo i bez tego ważę 48 kg. Wyglądam źle, a ten tydzień z PMSem jeszcze to pogarsza. Chcę sobie zamówić tabletki, które podobno bardzo pomagają na PMS. Może któraś z Was bierze i może się wypowiedzieć o ich skuteczności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 03, 2017 11:10    Temat postu:

Powrót do góry
cuczniksm
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam podobnie - ale lekarka poleciłam i kilka skutecznych tricków, obezwładniających PMS. Po pierwsze : więcej się gimnastykuj, zwłaszcza pomocne będą tutaj ćwiczenia rozciągające mięśnie : pływanie itd. Unikaj tłuszczów zwierzęcych : unikaj soli i cukru (powodują obrzęki) Zmniejsz o połowę produkty mleczne w diecie. Zażywaj magnez - u większości kobiet z PMS jego poziom w organizmie spada - ja używam magne b6; Łykaj witaminki A i D - zmniejszą przetłuszczanie się skóry włosów i C - pomaga zwalczyć stres. Spróbuj też kuracji z wiesiołka - mi pomogła dodatkowo na problemy w tym czasie ze skórą.
gurie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja dziewczyna przechodzi straszny PMS, nie można jej wtedy dotknąć
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już nie mam problemu z PMS bo przy tabletkach antykoncepcyjnych te dolegliwości zanikają, od maja biorę vines i mam spokój z obfitymi i bolesnymi miesiączkami i PMS
Powrót do góry
pajder
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na PMS i obfite i bolesne okresy pomoglo zalozenie wkladki levosert. Nie dosc ze pomogla mi na moje problemy to jeszcze na 3 lata zabezpiecza mnie przed ciaza.. super wygoda i przy okazji komfort psychiczny
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 25, 2017 16:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: