Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Motywowanie pracowników
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli macie swoja firme to mysleliscie o najnowszych rozwiazaniach dla firm? Wiem, ze takie programy https://itmagination.com/ moga nam pomoc w zarzadzaniu firma. Nie trzeba wszystkiego robic samemu. Warto zainwestowac w takie programy. To rozwinie nasza firme.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 19:17    Temat postu:

Powrót do góry
Skrub6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to może się przydać Very Happy dzięki Smile
Powrót do góry
frankes
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motywowanie pracowników to temat bardzo ważny, gdyż dzięki odpowiedniej motywacji pracownicy o wiele przychylniej patrzą na nas jako dobrego pracodawcę. Często wystarczy drobny gest w postaci premii za niezły efekt. Często wdrożenie nowoczesnego rozwiązania, które usprawni pracę pracowników również powinno się sprawdzić Wink Z tego co czytałem na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/6-krokow-do-dobrego-wdrozenia,111.html trzeba jednak na bieżąco ich informować i pytać o zdanie. Nie zawsze wdrożenie wiązać będzie się z pozytywną akceptacją Wink
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiasz się nad działalnością ,warto zastanowić się nad tym jak będziesz przytrzymywał przy sobie pracowników i jak ich zmotywujesz do pracy. Warto pomyśleć nad integracją , systemem benefitów. Firma mojego szefa korzysta z usług firmy nais , z którą pracuje od paru lat . Pracowalam już w paru miejscach i to jedyne miejsce w którym szef korzysta z tego systemu i jest to zdecydowanie najlepsze miejsce w którym pracowałam Smile Polecam zapoznać się z ofertą nais https://nais.pl/dziekuje-sztuka-dawania-feedbacku-jak-to-robic/
Powrót do góry
CandyPrince.6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno nie ma lepszego pomysłu na motywowanie pracowników jak benefity pracownicze! U mnie na początku były to jakieś bony na żywność, ale to dość pospolite no i mało atrakcyjne... A chciałem zatrzymać pracowników. Poszperałem trochę w sieci i znalazłem na https://www.mybenefit.pl/ ofertę systemu kafeteryjnego. Skorzystałem z niego i była to świetna decyzja, bo pracownicy mają do wyboru naprawdę ogrom benefitów ;D
Powrót do góry
atka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://twoja-motywacja.pl/ na pewno znajdziecie odpowiedzi, których szukacie.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem u nas w pracy największym powodzeniem cieszą się pakiety medyczne do medicover, pracownicy wolą taką opiekę medyczną zamiast paczek, karnetów na siłownię czy innych programów motywacyjnych
Powrót do góry
mariolka00
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, tych benefitow musi sie pojawiac coraz wiecej bo inaczej ciezko by bylo utrzymac pracownikow. U nas tez stosuje sie taka forme imprez integracyjnych - czesto gdzies razem wyjezdzamy i mamy okazje tam spedzic wspolnie czas. Ostatnio takie przyjecie mielismy w Gorznie w http://www.dworekwapionka.pl/ - wczesniej na miejscu zorganizowano off road, co dodatkowo zachwycilo nas wszystkich Very Happy
Powrót do góry
Anahid2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pomyśleć nad jakimiś usługami profesjonalnych couchów, są teraz nawet studia, mam znajomych, kórzy tam studiują i to jest naprawdę poważna sprawa Smile
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motywować można na wiele sposobów. Wiadomo, że pieniądze są dobrym motywatorem, ale nie tylko, liczy się też atmosfera oraz inne dodatki pozapłacowe.
Powrót do góry
fonir
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam jakieś programy motywacyjne wprowadzić
Powrót do góry
mmarta8705
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza moim zdaniem jest motywacja i satysfakcja z pracy. A żeby podnieść poziom zadowolenia pracowników warto co jakiś czas organizować jakieś wypady, czy imprezy integracyjne. U nas na przykład prezes ostatnio zorganizował imprezę, była potańcówka, był alkohol, była bardzo fajna fotobudka z Warszawy. Wybawiliśmy się na następne pół roku i zadowolenie z pracy od razu jakby większe:)
Powrót do góry
Sosix
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 03:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy chce być doceniany dlatego najlepiej jak efektywność idzie w parze z nagrodami. Ja pracowałem w korpo I to było dla mnie zawsze napędowym motorem.
alicja11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na zmotywowanie swoich pracowników jest naprawdę wiele. Świetnym rozwiązaniem są na przykład tego typu vouchery do SPA https://jadoreinstytut.com/warszawa/oferta-specjalna/oferta-dla-firm/ Sama planuję wykorzystać ten pomysł w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że zda egzamin, a moi pracownicy będą zadowoleni z takiego podarunku.
Powrót do góry
mieszkaniowo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie pomysł jak nagłośnić rekrutację? Mamy w firmie praca wspólnota mieszkaniowa Warszawa i chcemy szybko kogoś zatrudnić, mamy coraz więcej klientów. Mamy oferty dla osób doświadczonych i tych co dopiero zaczynają pracę w nieruchomościach. http://status.pl/o-firmie/nasze-standardy/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 03, 2019 12:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: