Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

garnitur
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna41
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:43    Temat postu: garnitur Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór, wielkimi krokami zbliża się bardzo ważny dzień w życiu moim jak i mojego narzecznego. Będziemy brać ślub cywilny w październiku. Nie jest to jednak jedyna uroczystość jaka czeka nas w najbliższej przyszłości gdyż palnujemy również zawrzeć ślub kościelny, gdyż jesteśmy bardzo wierzącymi osobami więc będzie nas czekać jeszcze duże wesele. Smile Jeśli chodzi o sukienkę na ślub cywilny mam już wybraną jednak nadal mój narzeczony jest bez stroju. Na co dzień pracujemy za granicą więc ciężko nam zgrać wszystko w Polsce. Postanowiliśmy zamówić garnitur z polskiego sklepu gdyż ceny w Niemczech są bardzo wysokie. Przeglądając wiele stron , mojemu mężowi spodobał się pewien model na https://www.lancerto.com/kolekcje/garnitury.html Czy ktoś z Was orientuje się czy będzie jakiś problem z wysyłką za granicę ? I jaki jest przeciętny czas oczekiwania? Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 24, 2017 10:43    Temat postu:

Powrót do góry
DustyRay
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam rzucić okiem na garnitur na wesele. Wydaje tam większość wypłaty ponieważ mają świetne ubrania pod względem jakościowym i cenowym. Bardzo duży wybór sukienek, spodni i ubrań w każdej kategorii. Polecam każdej kobiecie która chce wyglądać modnie i szykownie i każdemu stylowemu facetowi.
Powrót do góry
titan33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony chcialbym polecic te garnitury męskie, bylem swiadkiem na weselu i sam zakupilem tam jeden egzemplarz. Jestem z niego bardzo zadowolony, zrobilem pozytywne wrazenie i zaplacilem stosunkowo nieduzo. Na pewno pomoga Ci cos wybrac.
Powrót do góry
Michal30
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam garnitury na miarę od https://krawieczdojazdem.pl/oferta/garnitury/
Jest zadowolony z ich usług, uszyli mi piękny garnitur, wszystko odbyło się u mnie w domu. Świetna obsługa!
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem na specjalne okazje można zamówić sobie garnitur szyty na miarę. Ładne widziałam tutaj https://noor.pl/ Dobrej jakości garnitur sporo posłuży, także warto wybrać solidny i ładny. Takie będą dobre na różne okazje.
Powrót do góry
livka487
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W VISTULI sa spoko a czasami promocje mega
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też szukam garnituru dla siebie na wesele i już znalazłem coś całkiem fajnego w sklepie Modini. Sami sprawdźcie co możecie tam kupić. A asortyment jest szeroki, bo kupicie tam nie tylko garnitury, ale również spinki do mankietów, buty, koszule itd. Ja z pewnością dokonam u nich zamówienia, ponieważ naprawdę mają stylowe i dobrej jakości produkty.
Powrót do góry
meris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A garnitur z internetu? Czy zamawiałyście kiedyś garnitur w https://evita.com.pl/produkty/dzial-meski/garnitury/ ?
Powrót do góry
Tissaia5
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od sklepu i rodzaju wysyłki, więc najlepiej się zorientować w tym sklepie, może do nich napisać, czy w ogóle wysyłają za granicę i ile to może potrwać Wink
Powrót do góry
aromaterapia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinki do mankietów to bardzo ważny element każdego garnituru. Jeśli lubisz rozwiązania oryginalne to rzuć okiem na możliwość wykonania takich spinek na zamówienie: https://riwia.pl/spinki-do-mankietow-na-zamowienie. Takich samych na pewno nikt nie będzie miał.
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie skarpety ubieracie do garnituru? Widziałam ostatnio kolorowe takie: https://fabrykaskarpet.pl/s/13/kolorowe-skarpetki-do-garnituru co o nich sądzicie? Mi się podobają są takie inne niż wszystkie.Bardzo modne i praktyczne też na inne okazje.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garnitur powinien być dobrze dopasowany, najlepiej byłoby pójść do sklepu, gdzie sprzedawca dobierze miarę.
Powrót do góry
deniola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie poszukuję jakiegoś oryginalnego garnituru dla mojego brata. Chciałabym żeby cena nie była zbyt wysoka. W sieci jest cała masa stron, gdzie znajdziemy garnitury męskie ale jakoś nie potrafię się zdecydować na nic konkretnego. Widzę, że podaliście sporo propozycji, więc na pewno je sobie przejrzę. Trzymajcie kciuki żeby wybór okazał się trafnym!
Powrót do góry
danutaeska
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując garnitur zawsze trzeba iść najpierw na przymiarkę, żeby wiedzieć czy dobrze leży.
Powrót do góry
Michal30
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio skorzystałem z oferty https://suitsquare.pl/meskie-garnitury-na-miare/ i jestem bardzo zadowolony!!! Jest to szycie na miarę więc garnitur leży idealnie. Mają mnóstwo fajnych tkanin.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: