Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla kumpla?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dziku
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dla kumpla to prezent musi być z jajem Very Happy Inna opcja jest nie dopuszczalna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 18, 2017 15:07    Temat postu:

Powrót do góry
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezenty z jajem, jak to ktoś wcześniej napisał, jak mi się wydaje, wyszły z mody. Teraz raczej staramy się kupować coś oryginalnego, jak szklanki do whisky glencairn glass , albo alkohol z nieznanego krańca świata.. I uważam, że to byłoby dużo lepsze, niż na przykład fikuśna poduszka, czy "śmieszne" przyrządy. Teraz takie prezenty dają niepoważne osoby..
Powrót do góry
Szarpieee4
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupił jakiś dobry alkohol! Smile
Powrót do góry
klocuszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że ciekawym pomyłem może się okazać lego technic ekstremalna przygoda. No i nie da się ukryć, już sam wygląd tego zestawu sprawia wrażenie, że to produkt wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zdecydowanie jest to coś, co warto posiadać w swojej kolekcji!
Powrót do góry
Mizandra
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent z jajem? To już chyba dawno temu wyszło z mody? Nie wiem czym się zajmuje i interesuje kumpel ale daj mu książkę http://www.taniaksiazka.pl/jak-upolowac-pisarza-sally-franson-p-1047952.html może będzie z jajem. Jak jest mięśniakiem to na pewno będzie śmiesznie jak mu dasz książkę.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto pomyśleć o jakieś fajnej koszulce patriotycznej? Moim zdaniem to jedna z lepszych opcji jeżeli chodzi o prezent dla kumpla, szczególnie jeżeli jest dużym patriotą. Ja nie tak dawno trafiłem na świetny sklep
Proud and Reborn gdzie możesz znaleźć szeroki wybór wyjątkowych motywów takich koszulek, które przypominają o wielkich wydarzeniach naszej historii, z resztą sam się przekonasz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
łukasz83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30ste urodziny ro powany wiek, dlatego uwazam, ze swietnym pomysłem na prezent bedzie alkohol albo szklanki do whisky glencairn glass https://zlotywidelec.pl/oficjalne-szklanki-do-whisky-glencairn-glass-komplet-6-szt Szklanka Glencairn uznana została za najbardziej odpowiednią do degustacji whisky, dzięki odpowiedniemu kształtowi i jakości zastosowanego szkła.
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wiesz co kumpel lubi? Jeśli nie to coś słaby to kumpel, u mnie nie ma problemu to fan motoryzacji i zawsze szukam mu czegoś do samochodu i nie ma problemu. Ogólnie polecam posiłkować się takimi wpisami jak ten - https://nocar.pl/blog/motoryzacyjny-prezent-na-dzien-chlopaka/ oczywiście jeśli szukacie czegoś do auta, jeśli interesuje Was inna kategoria prezentów pewnie można znaleźć coś podobnego ;_
Powrót do góry
apore
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiegoś fajnego prezentu dla mojego kolegi na urodziny. Bardzo lubi jeździć na motorze i uznałem, że kask będzie idealnym prezentem dla niego. Na https://www.skutery-krakow.pl/cross/ widziałem ostatnio fajne kaski, powiedzcie mi proszę który z nich będzie najlepszy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo do końca się na tym nie znam
Powrót do góry
batonig22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak, facet w tym wieku musi zrobic cos szalonego. Lot balonem, skok na bungee, moze skok spadochronowy, kurs surfingu albo breakdance Laughing Laughing Laughing Laughing
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że dobrym pomysłem na prezent jest https://itnes.pl/torby-i-plecaki-hp/hp-business-top-load-156-2sc66aa.html Torba na laptopa w kolorze czarnym. Bardzo elegancka i pewnie się spodoba koledze. Ja lubie praktyczne prezenty.
Powrót do góry
xRobciux
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może poszukajcie jakiegoś prezentu na stronie https://kubenz.pl/akcesoria/buty.html . Wydaje mi się, że to dość dobra opcja
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie prezentują się też 4f torby. Widziałam, że wybór jest bardzo duży - najróżniejsze wzory i kolory. Raczej nie powinnaś mieć żadnego problemu z wyborem idealnego modelu. Taka torba przyda się i na siłownię, i na co dzień.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 09, 2018 16:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: