Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przyczepa campingowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zosiala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 20:24    Temat postu: Przyczepa campingowa Odpowiedz z cytatem

Hej, myśleliście kiedyś o wyjeździe na wakacje z przyczepą campingową? Ostatnio znalazłam ta stronę http://autocampingi.pl/oferta-wynajmu-przyczep, widzę, że mają dobre ceny na wynajem przyczep i kusi mnie trochę, aby w te wakacje wyjechać właśnie z przyczepą Smile Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 20:24    Temat postu:

Powrót do góry
Agnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 07:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy takie przyczepy są juz urządzone czy trzeba zadbac o to by niczego nie zabraklo i dokupic chociażby takie krzesła drewniane i leżaki by móc spokojnie relaksować sie na wyjeździe? Jak myślisz? Z natury jestem bardzo wygodnica i na wyjazd najchętniej zabrałabym cały dom Razz
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka przyczepa to bardzo fajna i praktyczna sprawa. Nie trzeba nigdzie rezerwować sobie noclegów, ani terminów bo można samemu sobie wybrać miejsce na wypoczynek. Moi znajomi jeżdżą taką przyczepką samochodową używaną i zawsze z takiego wyjazdu wracają zadowoleni. Czasem naprawdę niewiele potrzeba żeby było wszystko.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś przyczepy nie kuszą. Wolę przenocować w hotelu. Ostatnio doszłam do wniosku, ze pojadę na wakacje pociągiem i na miejscu wynajmę samochód np z http://worldtrans.pl/ Wybór aut jest ogromny a ceny wynajmu bardzo przystępne. Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego, do jakich celów będzie Wam potrzebna ta przyczepa. Moim zdaniem warto najpierw dokładnie zapoznać się z rynkiem i wybrać taki sprzęt, który najlepiej spełni Wasze oczekiwania. Myślę, że powinniście zacząć od http://2trailer.pl/ i sprzętu oferowanego przez nich.
Powrót do góry
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takiej przyczepy jeszcze nie miałam i raczej mieć nie będę. Jest to rzecz, która sporo kosztuje, a wykorzystywana jest tylko w okresie wakacji. Za to zwykła przyczepka to super sprawa. Niestety nie spodziewałam, się że tak ciężko jest znaleźć np zaczepy kulowe do przyczep samochodowych dopiero u ich https://unitrailer.pl/pol_m_Zaczepy-i-urzadzenia-najazdowe_Zaczepy-kulowe-na-dyszel-kwadratowy-187.html je znalazłam w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 24, 2017 19:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: