Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

aranżacja kuchni?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rosscarbery
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 20:11    Temat postu: aranżacja kuchni? Odpowiedz z cytatem

Hey, przeglądałam na http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/kuchnia,ta3.html aranżacje kuchni, bo muszę zaprojektować do nowego mieszkania. Kuchnię muszę mieć pod wymiar, więc żadne gotowe meble nie wchodzą w grę, a chciałabym żeby rozsądnie wygospodarować miejsce w niewielkiej kuchni Smile i tak się zastanawiam czy stolarz dałby radę odwzorować kuchnię według zdjęcia, które po prostu mi się spodobało na tej stronie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 26, 2017 20:11    Temat postu:

Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak, ale możliwe, że nawet sama będziesz mogła coś takiego stworzyć. Widzisz, wystarczy trochę wyobraźni, trochę inspiracji i aranżacja kuchni staje się pestką Wink Ta stronka może okazać się naprawdę pomocna http://domifikacje.pl/aranzacja-kuchni/ , przejrzyj sobie pomysły jakie tutaj proponują
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lemag Meble widziałam ostatnio świetne kredensy kuchenne. Moda na takie meble wraca. Są bardzo stylowe i eleganckie. No a do tego praktyczne. Popatrz, może znajdziesz miejsce u siebie na taki mebel.
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia to ważne wnętrze, które musi być nie tylko funkcjonalne ale i ładne, zachęcające do spędzania w niej czasu. Staram się wykorzystywać w aranżacjach podpowiedzi i pomysły z tematycznych blogów, których sporo w sieci. Poszukaj inspiracji na http://meble-meble.pl/ i do dzieła Smile
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o pachnących dodatkach do kuchni, np. z nutą cynamonu ?Osobiście uwielbiam tego typu dodatki we wnętrzach i generalnie lubię, gdy mój dom ładnie pachnie. Dlatego też często sięgam po świece zapachowe np. w https://maleomi.pl/309-swiece-zapachowe . Tak sobie myślę, że za ich sprawą dom staje się o wiele bardziej przytulny:).
Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie sprzęty agd kuchni? Właśnie przeglądam ofertę http://www.eldom.eu/kategoria/sokowirowki i zastanawiam sie nad sokowirówką. Muszę wyposażyć kuchnię bo praktycznie nic w niej nie mamy poza lodówka i kuchenka
Powrót do góry
Grildert
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak Kolorowa Kuchnia warto dodać do swojej kuchni jakieś fajne kolorowe elementy wtedy kuchnia się prezentuje idealnie.
Powrót do góry
Glusi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do siebie kupiłem takie fajne meble gastronomiczne. Są o wiele wygodniejsze, można na nich sporo sprzętu postawić.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, przecież można wybrać dla siebie tyle różnych mebli, że nie ma sensu się ograniczać do sprawdzonych schematów. Powinniście sprawdzić różne możliwości i dopasować takie rozwiązanie, które najbardziej się Wam spodoba. Na pewno powinniscie sprawdzić białe meble kuchenne, bo ostatnio stają się one coraz bardziej popularne.
Powrót do góry
sanderka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tak białe meble są ostatnio bardzo modne i w sumie nie ma problemu w ich utrzymaniu jak niektórzy twierdzą. Bałam się troche gdy podpisywalismy zamówienie w salonie agaty na kuchnie w białym kolorze. Bialy to jednak bialy - wyglada pieknie, gdy jest czysto ;p a to jednak kuchnia... ale naprawde po roku uzytkowania praktycznie non stop mam wrażenie że jest chyba nawet prosciej utrzymac taka kuchnie zadbana, bo doslownie wszystko widac, zreszta to tez kwestia materialu. dla mnie bialy w kuchni jest niezastapiony
Powrót do góry
Dzennika5
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm no wlasnie najlepiej jakis ekspres do kawy kupić do swojej kuchni, moze czajnik jak nie chcecie tyle wydawać. Najlepiej właśnie kupować takie rzeczy w sklepach internetowych. Ja często szukam agd do domu na stronie empiku http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd jest tam spory wybór sprzętów w dobrych cenach
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam ostatnio o macie magnetycznej na lodówkę z https://stikero.pl/product-pol-3489-Mata-magnetyczna-jednokolorowa-Srebrna-090.html Zrobilismy mały remont kuchni i chciałam odświeżyć też lodówkę. Z matą na pewno będzie się fajnie prezentować.
Powrót do góry
cartoones
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 06:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie problem z aranżacją jakiegoś wnętrza, to może warto spytać o pomoc jakiegoś specjalistę w tym temacie?
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kuchni mam mnóstwo ozdobnych pojemniczków, jakiś akcesoriów itd. Teraz zastanawiam się nad kilkoma ramkami z https://www.sklepzramami.pl/srebrne-ramki-drewniane-do-zdjec Chciałam jakieś fajne plakaty z cytatami w nie włożyć i powiesić nad stołem.
Lubię takie dekoracje, w nowoczesnych kuchnia naprawdę świetnie wygladaja.
Powrót do góry
drakolos33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma czas to można znaleźć dużo bardzo ciekawych aranżacji w internecie i się nimi zainspirować i kwotę którą było by trzeba przeznaczyć na jakiegoś specjalistę można wydać na dodatki bądź nowy sprzęt do kuchni.
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: