Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warsztat samochodowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolinastec
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W warsztacie samochodowym nie może zabraknąć profesjonalnych narzędzi pneumatycznych. Jeśli szukacie sprawdzonego sklepu, to polecam Atmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 21, 2018 12:22    Temat postu:

Powrót do góry
katarzyna.janiszewska93
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 07:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukam warsztatu, który podejmie się naprawy mojego auta microcar due. Byłam już u kilku mechaników i żaden nie chciał się podjąć naprawy. Będę wdzięczna za pomoc.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli również będziecie poszukiwali odpowiedniego autoryzowanego serwisu w Warszawie dla Hondy to polecam odwiedzić HondaPlaza. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu, a to ze względu na profesjonalne podejście obsługi od początku aż po sam koniec realizacji. nigdy nie było problemów z zawyżoną ceną, czy też zbyt długim terminem realizacji bez mojej wiedzy. Jednym slowem - profesjonaliści Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
blew
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomoże mi ktoś jeżeli chodzi o wyposażenie warsztatu samochodowego?
Powrót do góry
morandi22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę doradzić super firmę, może nie mają konkretnie działalności motoryzacyjnej, ale jak najbardziej takie różne elementy, czy właśnie samochody można do nich przyprowadzić. Firma http://abc.colorex.pl/pl/ zajmuje się między innymi lakiernictwem proszkowym. To ogólnie świetna metoda na odnowienie starego roweru. Super sprawa. Bardzo kryjąca metoda.
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 05:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzyło się wam kiedyś mieć problemy z tylną belką w waszym samochodzie, jak sobie z tym poradziliście? Mój Peugot ma już trochę i przyznam, że każda porada będzie dla mnie istotna. Póki co czytam artykuł, który znalazłam w sieci https://blogseniora.pl/tylna-belka-w-peugeot-206-najczestsze-objawy-uszkodzenia-czy-tylna-belke-mozna-naprawic-samemu/ i szukam odpowiedniego warsztatu, który poradzi sobie z tym problemem.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warsztat samochodowy to jak najbardziej dobry interes, jeżeli masz odpowiednie doświadczenie i wiedzę w danej dziedzinie mechaniki pojazdowej. Jeżeli będziesz na etapie poszukiwań odpowiednich narzędzi i akcesoriów to polecam odwiedzić sklep https://www.toolon.pl/ gdzie znajdziesz naprawdę duży wybór dobrej jakości sprzętu w przystępnym zakresie cenowym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba miec sprawdzony warsztat takze aut ciezarowych. Wiem, ze tutaj https://frosttruckserwis.pl/ wiele osob naprawia swoje ciezarowki. Jesli mamy takie samochody w firmie to warto sie zdecydowac na wspolprace z takim warsztatem.
Powrót do góry
Yosik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może lepiej będzie postawić na autoryzowany serwis? Moim zdaniem jest to jedna z wygodniejszych opcji z której sam korzystam, z resztą sam korzystam pomimo skończonej gwarancji z aso Volkswagena ze względu na świetne warunki m.in dużo niższe ceny za części zamienne, preferencyjne stawki za pracę mechaników, czy też przedłużenie gwarancji mobilności. Jak sobie to przekalkulowałem to jednak wolałem zostać u nich i z perspektywy czasu nie żałuję bo mam auto o pewnym stanie technicznym.
Powrót do góry
maciek_9
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warsztatów samochodowych w Warszawie jest od groma. Trzeba wiedzieć gdzie jechać aby się nie natknąć na nieuczciwych mechaników. Dlatego ja mogę zaproponować warsztat https://warsztatwaw.pl solidny i doświadczony personel na pewno zajmie się kompleksowo twoim samochodem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 10, 2018 13:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: