Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto kupować w sklepach interentowych ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto Smile często można trafić na promocię,wyprzedaże czy też nowości. Ostatnio trafiłam na buty meliski w sklepie Dolce Moda- https://dolcemoda.pl/ i bardzo mi się spodobały w kolorze różowym więc zamierzam je kupić będą idealnie pasowały do mojej sukienki na lato i też w kolorze różowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 17, 2017 09:15    Temat postu:

Powrót do góry
kwiatek78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto, bo internet to wygoda. Ale skończy się na tym, że za chwilę mało kto będzie się ruszał zza biurka. Jak dla mnie fajna też jest opcja zakupów stacjonarnych, ale interaktywnych, jak z filmiku https://www.youtube.com/watch?v=BTz5oDy3Y7o gdzie mam menu i sobie wybieram to, co mnie interesuje.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 05:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto, oszczędza sie sporo czasu. Poza tym na spokojnie można zapoznać się z danym produktem który mamy zamiar kupić. Ja potrzebuję inhalatora dla dziecka i znalazłam go tu https://kredos.pl/inhalatory/inhalator-omron-c801-comp-air-dla-dzieci-specyfikacja Ten inhalator jest prosty w obsłudze, nie posiada małych części, można go nawet wygotować. Warto go mieć w domu, gdy ma się male dziecko, które często ma infekcje górnych dróg oddechowych.
Powrót do góry
breva
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem żywym przykładem na to, że warto kupować dosłownie wszystko. Moim takim apogeum jest kupienie butów, i wiecie co!? Zamówiłam! https://multu.pl/kobiety-home w tym sklepie, bo ceny mają takie że aż szkoda nie zamówić, teraz czekam na przesyłkę i będę cieszyć się ślicznymi butami Smile!
Powrót do góry
Zygota
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto! W sieci jest większy wybór a do tego taniej. dobrym przykładem jest ten sklep z tapetami tapetuj.pl, można tam przejść klikając w ten link Smile Fajny duży wybór i niskie ceny.
Powrót do góry
frankes
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze kupuję w sieci, gdyż wychodzi o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio odnalazłem sklep, dzięki któremu już nigdy nie będę mieć problemu z wyborem prezentów dla dzieci Wink Jest to sklep https://achdzieciaki.pl/ w którym zabawki dla chłopca i dziewczynki. Pierwsze zamówienie już złożone i wszystko przebiegło prawidłowo. Teraz czas na kolejny dzień dziecka lub jakieś urodziny Wink
Powrót do góry
hipoteka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

breva napisał:
jestem żywym przykładem na to, że warto kupować dosłownie wszystko. Moim takim apogeum jest kupienie butów, i wiecie co!? Zamówiłam! https://multu.pl/kobiety-home w tym sklepie, bo ceny mają takie że aż szkoda nie zamówić, teraz czekam na przesyłkę i będę cieszyć się ślicznymi butami Smile!

Ja tez bardzo duzo kupuje online. Przede wszystkim dlatego, ze ceny sa nieporownywalnie niskie do galerii handlowych. Zamawialam tez z tego multu.pl. Maja super wygodne buty w modnych fasonach i przesylka ekspres.
Powrót do góry
gafos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcześniej kupowałam przez internet głównie rzeczy typu kosmetyki czy książki ale ostatnio zaczęłam też zamawiać różne akcesoria do domu, sprzęt AGD itd. Ostatnio kupiłam sobie na przykład patelnię grillową na tej stronie.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej warto. Ja kupuję również w sieci bo to wygodne i przyjemne. Ostatnio zainteresowałam się ubraniami z USA które ciężko zdobyć w Polsce,dlatego korzystam ze sklepu nymstyle. Mają tam wiele rzeczy z Ameryki i to najlepszej jakosci. Mój ostatni wybór to bluza z kapturem tommy hilfiger którą jestem oczarowana. Aż tak drogo tu nie jest bo w gdzie indziej zapłaciłabym w dolarach a kwota mogłaby być znacznie większa.
Powrót do góry
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ze warto kupować w sklepach internetowych, wybór większy i ceny niższe. Ja szukam butów sportowych i trafiłem tu https://www.czasnabuty.pl/firm-pol-1401456633-BADOXX.html Dokładnie takie chciałem i cena jest dobra. Jak szukacie innych propozycji to patrzcie w zakładki. Ten sklep jest świetnie zaopatrzony, a ceny dużo niższe niż w innych tego typu sklepach.
Powrót do góry
starfish
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma się dobre, sprawdzone sklepy to w sumie czemu nie. Mnie interesuje właśnie jakiś dobry sklep w którym kupie sztuczne ognie bo w sumie po co na koniec roku kupowac takie rzeczy jak mozna juz, schowac i miec pewnosc, ze nie bedzie lipy? Very Happy
Powrót do góry
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znalazłem bardzo duży wybór pasków do zegarków http://protime24.pl/aar_m_Paski-i-bransolety_Paski-do-zegarkow-4179.html Paski z rożnych tworzyw, kolorów. Do zegarków damskich i męskich. Ja potrzebuję ze skórki o ciemnym kolorze.
Powrót do góry
kmurka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie! często można kupić coś taniej!
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto robić zakupy przez internet , bo zawsze można odkryć jakiś fajny sklep który stanie się naszym ulubionym. Ja w ten sposób odkryłam https://thetags.com/produkty/akcesoria , gdzie do wyboru mam produkty znanych marek takich jak D&G, Armani. Bo jak wiadomo każda z nas marzy o takim brylanciku w naszej szafie.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że warto. Często w sieci jest taniej, niż w przypadku sklepów stacjonarnych. Inna sprawa, w sieci często występują promocje i rabaty, których w takich realnych sklepach nie ma, a to już pewnie jest całkiem spora zachęta do tego, by kupować online. W ten sposób można chociażby kupić buty sizeer kodami rabatowymi dostępnymi na kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/sizeer i sporo zaoszczędzić. Oczywiście trzeba jeszcze naprawdę dobrze trafić, a że rabaty trafiają się raz na jakiś czas, to należy też śledzić podobne strony, żeby być na bieżąco.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 06:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do: