Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadmierne pocenie - jaki antyperspirant
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregor
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 20:26    Temat postu: Nadmierne pocenie - jaki antyperspirant Odpowiedz z cytatem

Z jakich antyperspirantów korzystacie? Mam problem z mocnym poceniem, zwłaszcza w lecie. Czuję się z tym bardzo niekomfortowo. Dodatkowo dużo ćwiczę. Zastanawiam się co kupić. W aptece są takie antyperspiranty - czy możecie polecić któryś konkretny co już używaliście i wiecie że jest dobry? będę wdzieczny za pomoc.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 20:26    Temat postu:

Powrót do góry
farrah
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Ale bardzo skuteczne jest leczenie nadpotliwości botoksem. Polecam wykonanie zabiegu szczególnie w klinice dr Tilszer.
Powrót do góry
warson
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2013 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie coś takiego.
Przy nieodpowiednim zaaplikowaniu (np. na mokrą skórę) jest trochę nieprzyjemny w użytkowaniu Wink Ale zachowując pewne zasady zapisane w ulotce da się przeżyć. A skuteczny 100%, no i niedrogi. Wystarcza na strasznie długo.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyny nad potliwości mogą być różne. Często nadmierna waga, ale i poważniejsze schorzenia związane z nieprawidłowym działaniem organizmu. Stosowanie środków chemicznych może tylko zaostrzyć objawy. Proponuje zapoznanie się z tą stroną http://skinclinic.pl/ W klinice są przecież specjaliści, którzy znajdą źródło twoich kłopotów.
Powrót do góry
arturo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie bez reklamy, po prostu w gabinecie medycyny estetycznej dodaj sobie botox pod pachy i na6-8 m-cy masz po sprawie
Powrót do góry
magnum
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 04, 2015 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to jest na pewno bezpieczne?
Powrót do góry
miroslawa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bezpieczny jest zabieg przy użyciu botoksu.
Jak wygląda taki zabieg przeczytacie na tej stronie Są osoby, które pomimo stosowania higieny, dobrych antyperspirantów nadal maja problemy z nadmierną potliwością i w takich wypadkach tego typu zabieg jest jedynym ratunkiem.
Powrót do góry
Olenica
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dobre zdanie tylko o takich antyperspirantach bez aluminium http://www.interaktywna.pl/uroda/antyperspirant-bez-aluminium-czy-dezodorant-czy-aluminium-naprawde-jest-zagrozeniem-dla-naszego-zdrowia/ Nic innego nie robi na mnie takiego wrażenia i nie przywiązuję się za bardzo do kosmetyków. Byle nie szkodziły zdrowiu.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antyperspiranty mi nie pomagają. Kiedy zaczęłam dojrzewać to ten problem stał się na tyle krępujący że nie mogłam chodzić w kolorowych koszulkach.. a wiosna się zbliża. Podjęłam się zabiegu leczenia nadpotliwości http://joannagesicka.pl/leczenie-nadpotliwosci/ i w końcu odetchnęlam z ulgą. Co prawda pocenie się jest zdrowe ale nie w nadmiernych ilościach.
Powrót do góry
kawku
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto skorzystać z jakiś leków i sprawdzić czy pomogą?
Exeqtor82
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na leczenie nadpotliwości nie ma nic lepszego jak bezbolesny zabieg z jonoforezy, trwa 15 minut i mozna go wykonać w domu siedząc przed telewizorem. Stosowanie wszelkiej chemii jak botox za kilka tysiecy który i tak po kilku miesiącach przestaje działąc jest bez sensu. Warto skorzystac z naturalnych sposobów. Ja od lat raz w sezonie wypożyczam sprzęt do leczenie nadmiernej potliwości i mam z głowy problem spoconych stóp czy rak.
https://nadmiernapotliwosc.warszawa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalina67
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botox. Zabieg z jego wykorzystaniem przyczynia się do ograniczenia nadmiernego pocenia. Tutaj http://www.estetica-clinic.pl/oferta/medycyna-estetyczna#toksyna-botulinowa masz więcej informacji o toksynie botulinowej. Najlepiej skontaktuj się z kliniką, wszystko Ci powiedzą.
Powrót do góry
lakana26
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 06:45    Temat postu: Pocenie nocne Odpowiedz z cytatem

A jeżeli ktoś z Was ma problem z nocnym poceniem się, to polecam zajrzeć do tego artykułu na blogu o zdrowiu: https://www.zaufane-apteki.pl/blog/pocenie-sie-podczas-snu-131.html . Tam znajdziecie informacje na temat tego, jakie mogą być przyczyny takiego pocenia się.
Powrót do góry
monika1982
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 11:47    Temat postu: Antyperspirant do stóp Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z nadmiernym poceniem i to na całym ciele. Największy problem mam chyba ze stopami, co jest bardzo uciążliwe, zwłaszcza latem jak stopy wręcz się ślizgają w sandałkach. Na szczęście znalazłam świetny antyperspirant do stóp http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/antyperspirant-do-stop/ i problem zniknął. Antyperspirant działa bardzo długo i stopy są suche praktycznie cały dzień. Jak ktoś ma problem z potliwością stóp to warto spróbować bo cena też jest przyjazna Wink
Powrót do góry
sanderka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ojciec miał problem z pocącymi się strasznie stopami... to było okropne dla nas wszystkich ;/zapisałam go jakiś czas temu na wizytę u podologa w Gabinecie Satin; po konsultacji udało się odpowiednio dobrac preparat i latem problemu juz nie bylo
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sie 27, 2017 12:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: