Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lokal do integracji w Pracy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaro65
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 21:36    Temat postu: Lokal do integracji w Pracy Odpowiedz z cytatem

Hej jak myślicie jaki lokal będzie odpowiedni do integracji ludzi z pracy około 25 osób 2 razy już w Bolku było super ale bolka już może wystarczy co polecacie żeby było można jeszcze potańczyć
---------------------------------------------------------------
zadbaj o uśmiech najmłodszych: mój blog

Ostatnio zmieniony przez jaro65 dnia Pią Cze 29, 2012 13:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 21:36    Temat postu:

Powrót do góry
Patrycja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 22:49    Temat postu: San Lorenzo Odpowiedz z cytatem

Kojarzysz San Lorenzo? Przy al. J. Pawła II, ja uważam, że lokal rewelacja, jest tu elegancko przez co zaproszeni czują się wyróżnieni ale jednocześnie swobodnie bo atmosfera jest tu bardzo przyjazna. Wszyscy z obslugi biegają uśmiechnięci, serwują znakomite jedzenie co jest zasługą włoskiego szefa kuchni. Jeśli chcesz zorganizować jakąś imprezę to mozesz liczyć na pomoc tamtejszej załogi. Wiem,że robią imprezy tematyczne, tzn przebierane itp. Można zamówić kapele, zespól albo bawić sie przy ich muzyce- tak czy inaczej wieczór udany!
Powrót do góry
amol
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykładam rękę do opinii o San Lorenzo Smile Jedna z moich ulubionych restauracji. Panuje tu fajna atmosfera no i jedzenie jest wyjątkowe. Nadaje się doskonale na takie spotkania- w zależności od charakteru mozesz wybrac sale (1 z 2) albo bar. zoabcz na ich stronie jakie swietne to miejsce-sanlorenzo.pl
Powrót do góry
bikox
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawym miejscem jest też Borpince na ul. Zgoda. To też centrum więc dojedziecie bez problemu. Klimat jest takim imprezom przyjazny (piwniczny) ale najlepiej wejdź na stronę tej restauracji i zobacz. Super jedzenie, naprawdę pierwsza klasa, alkohol - nawet można powiedzieć dla smakoszy - świetne węgierskie wina. Zabawa będzie tam udana Smile

Ostatnio zmieniony przez bikox dnia Wto Lip 27, 2010 10:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
aster25
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam niedawno okazję jeśc w San Lorenzo pyszny obiad! Zupę z prawdziwków z ciastem francuskim i jagnięce kotleciki w czerwonym winie. Było wybornie! Są tu jakieś pozytywne fluidy, heh bo wszystkim pozostały w pamięci pozytywne wrażenie. Myślę więc, że na takie spotkanie doskonale się nadaje.
Powrót do góry
wiki
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam Borpince. Ciekawe menu i przemiła obsługa. Lokal urządzony z gustem, a w tle leci muzyka węgierska przyjemna dla ucha. Dużym plusem jest to ze organizują degustacje win.
Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci http://www.fiverestaurant.eu Wink pizza najlepsza w mieście, inne dania równie pyszne Wink
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ludźmi z pracy dobrze jest się integrować w ... pracy Wink Na przykład na przerwie. My robimy sobie takie małe posiedzonka, zdarzy nam się zamówić pizzę do firmy. Zdecydowanie rozluźnia to atmosferę w czasie dnia.
Zamawiałeś może pizzę przez internet? Jest taki portal Skubacz: http://www.skubacz.pl/pizza/warszawa - można bezpośrednio zamówić sobie pizzę z wszystkich chyba restauracji w Warszawie prosto do domu albo do firmy w zależności jak sobie zamowisz.
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ciastek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nosleep napisał:
Polecam Ci http://www.fiverestaurant.eu Wink pizza najlepsza w mieście, inne dania równie pyszne Wink

byłem tak Very Happy spoko opcja, też polecam
TomaszSz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może w ramach takiej integracji wybierzecie się na pizzę? Pomysł może niezbyt oryginalny, ale zawsze się sprawdza Smile Co jak co, ale ja nie znam osoby, która nie lubi takiej pizzy - chyba się ze mną zgodzicie!
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi, co sądzicie o takim pomyśle, aby przyjmując się do nowej pracy, zorganizować takie przyjęcie integracyjne dla nowych kolegów. Na taki pomysł wpadłam, czytając artykuł dostępne na http://drinkinasylwestra.blogspot.com/2017/07/zmiana-pracy-zorganizuj-impreze-dla.html i powiem Wam szczerze, że opcja ta wydaje mi się fajną sprawą. Dużo łatwiej bowiem będzie tutaj nawiązać dialog.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 01, 2017 10:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: