Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kredyt internetowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 12:03    Temat postu: kredyt internetowy Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam w internecie dobrych kredytów online. Moje poszukiwania przeszły najśmielsze oczekiwania. Znalazłam oferte firmy Aasa Dla Biznesu. Zobaczcie sami jak niskie może byc pożyczka dla firm oprocentowanie. Zdecydowałam się od razu. Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do paru tygodni... to zalety które pozwolą wam bez trudu mieć pieniądze, mi właśnie pomogli !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 12:03    Temat postu:

Powrót do góry
gerwazy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kredyt przez internet nigdy
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W życiu nie wzięłabym kredytu przez internet
Powrót do góry
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim weźmiemy kredyt lub pożyczkę warto dowiedzieć się gdzie możemy liczyć na najkorzystniejsza opcję. Ja poczytałem trochę tutaj https://www.kasapotrzebna.pl/jak-ustrzec-sie-drogiego-kredytu-gotowkowego/ i teraz już wiem jak wystrzegać się drogich kredytów a brać tylko takie, na które mogę sobie pozwolić!
Powrót do góry
AnnaMarie711
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2017 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio znazłam bardzo Ciekawą ofertę kredytu hipotecznego https://kredyt123.pl/kredyt-hipoteczny , widziałam również, że wiele osób z niego korzysta. Jest tam bardzo długi okres spłaty (nawet do 30 lat) oraz raty są bardzo przystępne. Obecnie chyba nie jest trudno znaleźć wygodny kredyt on-line.
Powrót do góry
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas ostatnio też dość remontowy okres - najpierw wymiana pralki, teraz jak tylko będzie pogoda planujemy wymianę kaloryferów i okien w domu. niestety z budżetem mocno napiętnym i teraz się zastanawiam - czy odpuścić niektóre rzeczy czy np dobrać jakiś mały kredyt lub pożyczkę? mocno się zastanawiam nad pożyczką z https://www.credy.pl/. czy ktoś z was może brał u nich pożyczkę?
Powrót do góry
morandi22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi korzystnymi warunkami to różnie bywa, ale coś ostatnio słyszałem że w https://www.moneyman.pl/ nie jest źle, tylko sprawa się tak ma że to chwilówka, a co do nich to mam mieszane uczucia, trochę na tak i trochę na nie. W tym miesiącu chciał bym pożyczyć a w następnym oddać żeby nie płacić żadnych kosztów, a kredyt w banku jeżeli chcemy spłacić przed terminem, musimy ponieść jakieś opłaty, a tutaj tego nie ma.
Gniewomira
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij tutaj i sprawdź najlepszą ofertę na rynku, jaka jest. To gwarancja jakości i szybko. Nie wymagają zbyt wielu dokumentów. Wystarczy piętnaście minut, aby załatwić formalności.
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że najgorszą sytuację mają osoby zadłużone, które potrzebują zaciągnąć kredyt… W bankach raczej będą oni na straconej pozycji, a ich zdolność kredytowa nie pozwoli na zaciągnięcie pożyczki… Czytałam, że wtedy można sięgnąć po pożyczki online dla bezrobotnych , które oferują instytucje pozabankowe. Na pewno procedury i formalnością są elastyczniejsze, a podstawą jest tylko szczere oraz uczciwe przedstawienie swojej historii zadłużenia.
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od takich kredytów to trzymałabym się z daleka, dla własnego dobra.
Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuję pożyczki udzielane przez https://www.credy24.pl/pozyczki-na-dowod/ ponieważ mam do nich zaufanie - korzystałem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem. Niskie oprocentowanie i elastyczność terminu spłaty czynią z tych pożyczek najlepszą opcję na rynku - warto zajrzeć Smile
Powrót do góry
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki również są internetowe Smile Tutaj możesz zobaczyć http://pozyczkowy-portal.pl jakie są prowizje i ewentualnie czas do spłaty. Ważne by mieć czystą historie kredytową, w BIKU wszystko widać nawet dziesięć lat, także jak pożyczka to tylko wtedy gdy jesteście pewni spłaty.
Powrót do góry
pamela
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam, że bardzo dobre kredyty mają z
credy24.pl. Na stronie posiadają również wszelkie informacje w temacie kredytu, pożyczek czy chwilówek bez BIK, musisz oszacować jaka kwot Cię interesuje, oraz na jaki czas takie zobowiązanie chcesz zaciągnąc.
Powrót do góry
mark123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 11:27    Temat postu: kredyt Odpowiedz z cytatem

Ja już spłacam trzy kredyty gotówkowe
i to jest dla mnie duży problem. Wpadłem w spiralę długów i już chyba nie będę brał kredytu przez najbliższe dwa może trzy lata.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tylko czujemy się na siłach by takie zobowiązanie spłacać regularnie to według mnie śmiało można z takich kredytów korzystać. Ja też kilka razy brałam taką pożyczkę i nigdy żadnych problemów nie było. Polecam ze swojej strony ofertę firmy Kredyt OK. Cały proces przebiegł sprawnie i bez zbędnych formalności. Myślę, że to jedna z lepszych ofert na rynku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Maj 19, 2017 17:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: