Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pielęgnacja włosów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tinold
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 20:15    Temat postu: Pielęgnacja włosów Odpowiedz z cytatem

Chłopaki jak dbacie o swoje włosy? Czy w ogóle? Ja niedawno trafiłem na takie kosmetyki do włosów dla facetów http://beardman.pl/kategoria/pomady-wodne i powiem wam, że na prawdę widać różnicę po ich używaniu. Jak jeszcze macie włosy to zacznijcie o nie dbać, szkoda je stracić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 20:15    Temat postu:

Powrót do góry
Alicja13
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to po prostu je myje codziennie szamponem, starcza Very Happy
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A trochę z innej beczki, a czy macie problem z wypadaniem włosów lub łysieniem. Mój mąż zaczyna narzekać na to że gubi włosy. Znalazłam loxon 2% ale po przeczytaniu artykułu okazuje się że nie jest tak skuteczny jak zapewniają. Ciekawi mnie wasze zdanie na temat preparatu.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 2 ciążach moje włosy stały się bardzo łamliwe i przesuszone no i na potęgę wypadały Sad Znajoma z pracy poleciła mi wtedy kosmetyki Basil Element ze sklepu Elfa Pharm https://sklep.elfa-pharm.pl/pl/134-basil-element. Ceny bardzo przystępne a działają świetnie, stworzone głównie na bazie roślinnych składników.
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do dobrego fryzjera - pani Oli z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Ona zawsze mi doradzi jakąś kurację na włosy bo mam je trochę zniszczone. Dzięki takim kuracjom stają się one silniejsze i wyglądają dużo bardziej zdrowo.
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet nie ma nie wiadomo jakich kosmetyków, głównie szampon i ostatnio kupił u fryzjera mgiełkę nawilżającą https://www.matrixprofessional.pl/hair-care/mgielki-spreye?pageid=pt , bo jego włosy to istne suche siano. Teraz jest już o niego lepiej. Aaaa, zapomniałabym, czasami też używa trochę żelu, ale to nie do pielęgnacji a raczej stylizacji Wink
Powrót do góry
walczak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pielęgnacje męskich włosów to tutaj sobie zerknijcie - https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/szampony-i-odzywki/ Panowie czesto zapominaj, ze pomimo tego, ze maja krotkie wlosy, to i tak nadal trzeba o nie dbac. Zadbane włosy zawsze wyglądają lepiej, więc warto po prostu je codziennie pielęgnować. Tak samo jak zarost, broda - nie beda ladne, jak sie nie bedzie o nie dbac. Tak jest ze wszystkim.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozostając w temacie regeneracji zniszczonych włosów to u mnie fajnie sprawdzają się kosmetyki z Inoar. Obecnie testuję zestaw HELP i przyznam, że po 2 tygodniach widzę już różnicę . Włosy są silnie zregenerowane, nie puszą się za to są miękkie i lśniące. I jakby zaczęły mniej wypadać ( ale dietę też zmieniłam na bardziej zdrową ;p ).
Powrót do góry
Kalipso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem szczerze, że mi te wszystkie wychwalana kosmetyki nie wiele pomagają na włosy. Nie wiem co ze mną jest ale mam włosy cienkie i jest ich mało - nic naprawdę niż nie pomaga. Już zaczęłam zastawiać się nad zagęszczeniem i przedłużeniem włosów. Znalazłam sklep Best Hair https://besthair.pl/product-pol-120-Wlosy-naturalne-doczepiane-na-keratyne-60cm-0-5g-20-sztuk-kolor-4.html gdzie można tanio kupić włosy naturalne. To chyba dla mnie ostatnia deska ratunku.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 11, 2017 20:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: