Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny sklep - rady
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 16:41    Temat postu: Własny sklep - rady Odpowiedz z cytatem

Chce otworzyć własny sklep ze sprzętem AGD, chciałabym aby to wszystko wyglądało jak najlepiej i sklep swoim wyglądem zachęcał ludzi do kupna, doradźcie mi na co powinnam zwrócić uwagę i co zrobić żeby ludzie chcieli u mnie kupować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 14, 2014 16:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł na taki sklep jest bardzo dobry. Podstawa to odpowiednia reklama sklepu oraz pozycjonowanie skoro chcesz postawić na sklep internetowy. Możesz też zrobić u siebie zdjęcia obrotowe. To teraz bardzo fajnie się prezentuje i zaciekawi klientów bo nie każdy u siebie ma coś takiego.W ten sposób klienci mogą dokładnie obejrzeć produkt przed kupnem a to duży plus.
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 23, 2014 20:23    Temat postu: Re: Własny sklep - rady Odpowiedz z cytatem

janinka napisał:
Chce otworzyć własny sklep ze sprzętem AGD, chciałabym aby to wszystko wyglądało jak najlepiej i sklep swoim wyglądem zachęcał ludzi do kupna, doradźcie mi na co powinnam zwrócić uwagę i co zrobić żeby ludzie chcieli u mnie kupować?

Po pierwsze jeśli chodzi o sklepy internetowe to musisz być widoczny więc jak już jest napisane pozycjonowanie strony to priorytet. W sumie potem jak ktoś do Ciebie wejdzie to zwraca uwagę na wygląd im storna bardziej przejrzysta i profesjonalna tym większa szansa, że nie ucieknie tylko potraktuje Cię poważnie, ostatni element asortyment i cena - ale to już wiadomo w tym raczej nie pomogę. Natomiast dwie pierwsze rzeczy możesz sobie sprawdzić u nich - http://seo4.net/ strony mi nie robili bo miałem, ale pozycjonowali mi ją i z efektów byłem zadowolony. Dało się odczuć wzrost ruchu, a co za tym idzie w przypadku sklepu szanse na większe wpływy ze sprzedaży. Strony też chyba robią, ale to już musisz dowiedzieć się we własnym zakresie. W każdym razie nie odkładaj pozycjonowania bo efekty przychodzą po czasie.
Powrót do góry
kajko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze reklama w prasie nie daje takich efektów , ulotki zazwyczaj lądują w koszu .Obecnie każdy poszukuje na internecie , dlatego dla wielu firm najlepszą formą reklamy jest pozycjonowanie , zawsze mamy pewność że w wyszukiwarce zajmować będziemy pierwsze miejsca .Ale aby uzyskać taki efekt najlepiej skorzystać z usług firmy ditum.org http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii i wielu moich znajomych skorzystało .
Powrót do góry
Gienia07
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no odpowiednia reklama to podstawa bez tego ani rusz. Przemyśl dobrze kwestię marketingu
Szashka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobić żeby ludzie chcieli kupować nie jesteś pierwszy który takie pytanie zadaje i nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno jest kilka skutecznych sposobów, które mogą przynajmniej zwiększyć szanse na takie zakupy. Ze swojej strony polecam śledzić różne blogi związane z marketingiem (mi bynajmniej udało się tak zdobyć dość stabilny dochód) idealnym wpisem, który odpowiada na Twoje pytanie jest ten http://freshmail.pl/blog/ciekawostki/buzz-marketing-case-studies-pewnej-kampani-mailingowej/. Masz na przykładzie podane co zrobić i czego możesz się dzięki temu spodziewać. Powodzenia.
Powrót do góry
Agnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałaś może o kampanii która np. przedstawi Twoją ofertę gdzieś w internecie ? Zainwestowanie w coś takiego będzie dobrym pomysłem na start , http://whitepaperagency.pl/ jest firmą która prowadzi marketing w internecie i na pewno pomogą, doradzą.
Powrót do góry
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2014 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama, pozycjonowanie i przyciągnięcie klienta. Ja na przykład zamierzam również otworzyć sklep, ale nie internetowy tylko stacjonarny, tylko z akcesoriami malarskimi. Znalazłem już polskiego producenta rączek malarskich http://www.belton.pl i ma w swojej ofercie również i inne akcesoria malarskie doskonałej jakości. teraz muszę tylko jeszcze znaleźć kogoś od reklamy bo zależy mi na pozyskaniu firm do współpracy.
Powrót do góry
EdwarZ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do stacjonarnego sklepu witryny i wyposażenie można znaleźć w iglootechnika.pl. Jest to często niezbędne wyposażenie do sklepu. Dobrym rozwiązaniem jest też połączenie stacjonarnego sklepu z internetowym i równoległe ich prowadzenie.
Powrót do góry
62miko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To będzie sklep stacjonarny czy internetowy? Jeśli to sklep stacjonarny to ja skupiłbym się na reklamie w prasie, ulotkach, plakatach i jakiś ciekawych promocjach. Natomiast jeśli to sklep internetowy to najszybsze efekty przyniesie pozycjonowanie i np. reklama na fb. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to ta firma http://seofabryka.pl/ ma dość pokaźne portfolio i bogatą ofertę. Na moje oko można im spokojnie zaufać
Powrót do góry
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli otwieracie swój pierwszy sklep zastanówcie się na pewno nad formą promocji. Może sprawdziłyby się jakieś fajne gadżety reklamowe ?
Na przykład przy pierwszych zakupach. ludzie są naprawdę łasi na takie dodatki, o wiele chętniej robią zakupy. Poniżej przykład:

Mini latarka .Mała rzecz a cieszy.
Takie ciekawostki można obecnie zamówić tutaj:
http://www.opengift.pl/
W sklepie znajduje się bardzo wiele interesujących gadżetów reklamowych. Myślę,ze na pewno znaleźlibyście coś dla siebie.
Powrót do góry
adrian87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 17, 2014 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
adrian87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 17, 2014 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Agnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba znaleźć dobrego dostawcę , moja siostra prowadzi sklep internetowy , czasem jej coś pomogę. Zamawia ubrania z hurtowni http://stock-hurt.com/ bo mają naprawdę ładne urania oraz dobrą cenę. Dlatego w twoim przypadku potrzebujesz tanio zaopatrzyć się w sprzęt Agd.
Powrót do góry
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musisz mieć przejrzysty interfejs i zdjęcia jak najbardziej oddające wygląd produktu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 21, 2014 10:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13
Skocz do: