Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co na ścianę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MoniccaF
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne ramki do obrazów, plakatów czy grafik kupicie w https://sayart.pl/ramy-gotowe.html Świetne maja te ramki, spory wybór, proste lub ozdobne – każdy dopasuje coś do swojego stylu. Ja hurtowo się u nich zaopatrzyłam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 03, 2018 16:06    Temat postu:

Powrót do góry
Ignasia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się motywy z jeleniami. To obecnie bardzo modne, także postanowiłam do mojego salonu zakupic nieco dekoracji z jelonkami. Tak też wybrałam ten przepiękny obraz: https://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-z-glowa-jelenia-2/ który u mnie również wisi nad kanapą. Wygląda świetnie, kolorystyka jest moim zdaniem wspaniała. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dekorka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na hooked on walls gentle groove, które bardzo mi się podobają ze względu na oryginalne wzory i modne kolory, które odświeżyły wygląd mojego mieszkania
Powrót do góry
mikejonson
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawszę mówię to samo - na ścianę? Tylko plakat! Plakaty na ścianę sprawiają, że zmieniasz wystrój całego pomieszczenia dosłownie w 3 minuty. Chyba warto, zamiast przemalowywać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem ostatnio o tapetach - podobno do kuchni to nadal hit. Myślę nawet nad tym, czy w swojej nie położyć czegoś takiego. Wynajmuję mieszkanie, ale prawdę mówiąc, mogłabym zainwestować, bo wiem, że dłużej tu pomieszkamy. Na razie aranżacje z tego sklepu https://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki mi się spodobały. Muszę je pokazać mojej żonie, zobaczymy co powie. Liczę, że będzie miała takie samo zdanie, jak ja.
Powrót do góry
pamela
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś urządzał mieszkanie wraz z http://studioaranzacji.pl/ ? Zastanawiam się nad tymi realizacjami... tylko nadal nie wiem na czym mam się skupić. Czy samemu to wszystko urządzać, czy zatrudnić odpowiednią firmę. Jednak jak zakupuje taką usługę i mam święty spokój, jedynie zatwierdzam wszystkie projekty lub odrzucam, to dość proste...
Powrót do góry
moldi22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogólnie to wszystko zależy co kto lubi; ja po remoncie chciałam jakoś odmienić salon; miałam wcześniej fototapetę, obrazy też już przerabiałam, teraz chciałam żeby tak nowocześniej było; w sumie znajomy podsunął mi pomysł; on u siebie kładł płytki elewacyjne z firmy Joniec, kominek nimi obkładał; rozplanowałam sobie co jak i powiem wam, że rzeczywiście wyszło super, bardzo oryginalnie; te płytki przypominają wyglądem łupany kamień; kto teraz wejdzie to zwraca uwagę, że ładnie to wyszło, mi też się bardzo podoba Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lis 11, 2018 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: