Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa magazynu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pisarka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 16:26    Temat postu: Budowa magazynu Odpowiedz z cytatem

od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 21, 2019 16:26    Temat postu:

Powrót do góry
Tomasz33332
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na temat budowy magazynu to ja wiem bardzo dużo.Tak naprawdę to ja w tym jestem ekspertem.
Wątrobiak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie odwrotne. Potrzebuję kogoś od wyburzenia magazynu. Trafiłem na taką firmę od rozbiórek w Warszawie, ale nie jestem pewien czy podejmują się też mniejszych zleceń.
Powrót do góry
Anga
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 16:56    Temat postu: Szlabany parkingowe konieczne do magazynu Odpowiedz z cytatem

Szlaban parkingowy to podstawa przy planowaniu magazynu. Ważną kwestią przy budowie magazynu jest organizacja ruchu na terenie. Najlepiej jest tę organizację uporządkować za pomocą szlabanów parkingowych.

Sam postawiłem taki magazyn i w kwestii szlabanów polecam tę firmę
http://www.anga-handel.pl/oferta/szlaban-parkingowy/szlabany-parkingowe/
Powrót do góry
MarcelC45
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóz.. Jeśli chodzi o budowę magazynu to bardzo dobrą opcją może być wynajęcie podnośników, które pozwolą dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc. Szczególnie przy poprawkach i wykończeniach coś takiego przydaje się i sprawdza dość dobrze. Chodzi mi o sprzęt tego typu - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-teleskopowe-spalinowe/. Według mnie to idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetnie, że chcesz ten magazyn wybudować!
___
adres
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa, przecież dzisiaj można pomyśleć nad tym, by przy okazji znaleźć spore oszczędności. Dobrym wyjściem w tej sytuacji może być skorzystanie z hal namiotowych z https://dascompany.com/konfigurator-namiotu To pozwoli Wam niesamowicie ograniczyć koszty, sami sprawdźcie.
Powrót do góry
Rafson
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już budujesz magazyn to zainwestuj też w jego odpowiednie oświetlenie. Sprawdź lampy przemysłowe LED i wybierz energooszczędne źródła światła.
Powrót do góry
piterowiec99
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie odnośnie firmy https://ejko.com.pl nie mam swojego magazynu więc interesuje mnie magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe z resztą to jest jeszcze kwestia dogadania. Chodzi mi tylko o to czy warto skorzystać z ich usług? Jeżeli ktoś się zna na takich rzeczach to może mi podpowie czy cenowo to u nich wygląda dobrze?
Powrót do góry
faronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 19:05    Temat postu: Re: Budowa magazynu Odpowiedz z cytatem

Pisarka napisał:
od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać.

Moim głównym problemem okazały się regały. Ciężko dostępne są w sklepach budowanych a wybór często sprowadza się do jednego modelu. Z góry polecam ten sklep https://www.e-regaly.pl/. Tam można dobrać odpowiedni sprzęt w naprawdę niskich cenach
Powrót do góry
8. pasażer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam odradzam takie namioty magazynowe, bo zazwyczaj są one rozwiązaniem dobrym, ale na chwilę i do tego w konkretnych warunkach. Jak dla mnie lepiej jest postawić zwykły magazyn. By zrobić to sprawnie, konieczne może okazać się nawiązanie współpracy z firmą taką jak Tor-Bud. Wybudowanie takiego magazynu wymaga bowiem posiadania dostępu do odpowiedniego sprzętu.
""The perfect organism. Its structural perfection is matched only by its hostility...its purity. A survivor - unclouded by conscience, remorse, or delusions of morality." ...Is there room enough in space for us and it?"
Powrót do góry
konradyer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 04, 2019 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: