Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki smartfon kupić?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 10:02    Temat postu: Jaki smartfon kupić? Odpowiedz z cytatem

Proszę pomóżcie mi ,zamierzam kupić smartfona tylko przy takim dużym wyborze nie wiem którego wybrać na co zwracać uwagę doradźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 12, 2014 10:02    Temat postu:

Powrót do góry
emmaqq
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sam wiesz czego Ci potrzeba ,ale przy zakupie zawróć uwagę na firmę na przykład tą http://www.telefunken.pl/ wraca na polski rynek .Przecież jest znana każdy jej ufał a teraz zaskakuje nas nowoczesnymi smartfonami .Ich produkty widziałam już w Media Mark , super bo w końcu można kupić coś porządnego .
Powrót do góry
rena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 19, 2014 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne telefony można kupić w sieci ale coraz częsciej takie zakupy wychodzą mi bokiem ponieważ moje przelewy nie zawsze docierają na czas a z wjaśnieniem zawsze mam problemy .Zastanawiam sie czy nie zrobic zakupów przez przelew internetowy
słyszałam że nigdy nie ma problemu i zawsze możemy być spokojni, przez co moje zakupy mogą okazać się bardzo przyjemne .
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam wybór smartfona to powinny być design i funkcje jakie chcesz. Moim zdaniem dużo ważniejsze są i tak późniejsze aplikacje jakie powgrywasz bo to od nich tak naprawdę będzie zależało jaki twój telefon będzie.
Swoją drogą nie wiem czy słyszeliście o promocji "Lato ach to Ty" w tej chwili jak doładujecie 2 razy telefon możecie dostać 3 doładowanie. Szczegóły na http://www.mpotwor.pl/ od razu polecam, dla osób które robią częste doładowania ściągnąć sobie aplikację mPotwór. Mnie już kilka razy w nocy uratowała kiedy na koncie nie było kasy, a trzeba było zadzwonić po taksówkę. W sumie bardzo dobra rzecz.
Powrót do góry
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem troche uczulona na przelewy internetowe. Nie zawsze dochodzą w takiej miejsca gdzie powinny i nie wszędzie można tak zapłacić. Moze poszukaj w jakimś sklepie elektroniką tego smartfona
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba aktualnie najlepszym smartfonem jest iPhone. Moim zdaniem to telefon, który jest przez wszystkich pożądany. Sama chciałabym go mieć ale muszę się jeszcze trochę wstrzymać z zakupem. Wbrew pozorom nie jest to drogi smartfon - moja koleżanka kupiła sobie niedawno iphone 4s tanio i jest bardzo zadowolona. Myślę, że jak się na niego zdecydujesz też nie będziesz żałować.
david
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili w dobrej cenie w media markt są samsungi. M.in. samsung galaxy s5 http://www.mediamarkt.pl/smartfon-samsung-sm-g900f-galaxy-s5-czarny,id-937810

Oczywiście jest to już smartfon z wyższej półki, właśnie zastanawiam się nad jego zakupem. Widziałem już go w salonie z telefonami, ma naprawdę świetny wyświetlacz, ekran Full HD 5.1 i wyraziste kolory. Robi świetne zdjęcia przy słońcu jak się włączy HDR. Ogólnie ma masę funkcji i bardzo dobre parametry. Także warto go kupić jak komuś zależy na bardzo dobrym aparacie fotograficznym.
Powrót do góry
kromp
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam telefon Samsung Galaxy S5
Powrót do góry
kostka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałeś do jakiej ceny. Jeżeli szukasz czegoś w granicy 600zł to na pewno możesz zerknąć na telefony od telefunkena. Mają świetne parametry i design więc warto się nimi zainteresowaćWink
Powrót do góry
julaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Sony Xperia Z i jest to masakra. Wiesza się, sam uruchamia podczas rozmowy różne aplikacj, itp. A przy okazji jakie macie sposoby na doładowanie telefonu? Ktoś z was korzystał z www.doladujtelefon.pl
Powrót do góry
kosmetykowaola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam LG Swift L5 i zamula aż szkoda pisać Wink Planuję przerzucić się na coś nowszego
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam LG i jestem zła na siebie że go kupiłam. Ostatnio znalazłąm alternatywę dla iphone - http://goophones.pl/ i chyba zamówię sobie 6. ceny są bardzo atrakcyjne a na telefon czeka się kilka dni.
Powrót do góry
wemnie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem jeszcze tanie Samsungi. To też nie są złe telefony i jest to wyjście jeśli nie masz na iphone, a chcesz mieć coś podobnego. Tu są w miarę tanie http://sprzedajemy.pl/telefony-i-akcesoria/telefony-komorkowe/samsung zależy też czy nowe czy jednak używane.
Powrót do góry
agataq89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skusiłam się na Samsunga Galaxy S6 w wersji złotej w abonamencie. Wychodził w miarę korzystnie. A sam telefon bajka... Myślę, że nie muszę tu wypisywać jego funkcji, ale ogólnie polecam. Na poprzedni telefon Sony xperia Z1 nie narzekałam, przynajmniej jak mi wpadł do wody to nic się z nim nie stało Smile Najbardziej nie lubię telefonów LG, z każdym miałam jakiś problem, ale może to po prostu czysty przypadek.
wiosenkaja1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie cierpię biegać po sklepach, a mój telefon odmówił posłuszeństwa. Niestety był wiekowy. Znajomy polecił mi stronkę elektro.pl To był strzał w dziesiątkę, wybór spory, a i ceny mnie nie powaliły. Wybrałam Telefon NOKIA 108 Czarny DualSim , jak na moje potrzeby akurat.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 13, 2015 07:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: