Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co aktualnie czytacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OliV
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama bardzo chętnie sięgam po różnego rodzaju książki. Przy tym moją wielką pasją od dawna już jest architektura . Dlatego też regularnie odwiedzam najstarszy w naszym kraju wortal o takie tematyce, a konkretnie jest to Sztuka Architektury. Można tam znaleźć całe mnóstwo wiadomości z branży, poznać współczesne trendy, a dodatkowo znaleźć liczne konkursy architektoniczne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Wto Lip 11, 2017 22:42    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam książki i bardzo mnie interesują przygodowe i powieści. Ostatnio korzystam z taniej księgarni internetowej bo mają rabat do 30 % na książki w Aros- http://aros.pl/ Jest ponad 130 000 tytułów dostępnych od ręki i tania wysyłka już od 2,99 zł. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fillipkowy87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbuję przebrnąć przez Grę o Tron, książka bardzo fajna ale jakoś ciężko mi idzie, zdecydowanie wolę czytać Władcę Pierścieni Razz
boddekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 09:56    Temat postu: Sprawdź czy Twój dług jest już przeterminowany.. Odpowiedz z cytatem

Interesuje Cię możliwość sprawdzenia przedawnienia długu? Jeśli tak wiedz, że na naszej stronie internetowej jest to jak najbardziej możliwe. Zresztą można na niej znaleźć dokładne informacje odnośnie tego kiedy mamy do czynienia z przedawnieniem długu. Mnóstwo osób tego nie wie i później są różne niejasności. Oprócz tego nie wolno jeszcze zapomnieć o prowadzonym przez nas rejestrze dłużników, przeterminowany dług ! Każdy z Państwa może sprawdzić czy, aby się w nim nie znajduje (usługa skierowana jest do osób prywatnych oraz firm).
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać że do zmiany trybu życia i zdrowego gotowania nakłoniła mnie lektura http://www.taniaksiazka.pl/autor/ewa-chodakowska Jeszcze nie przeczytałam wszystkich jej poradników, ale z każdej przeczytanej książki wyciągam dużo dobrych rad dla siebie. Teraz biorę się za Kuchnię pełną ziół.
Powrót do góry
Cyryl841
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Gry o Tron - ta lektura jest zbyt wielowątkowa, ja czytając z doskoku gubiłem się w tym kto, kogo, gdzie, kiedy, po co, w jakim celu i w ogóle o co chodzi Very Happy.
iwonaa92
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie czytałam kilka ciekawych książek, polecam zwłaszcza "To" Stephena Kinga, oraz "Ścieżki przeszłości" Edyty Kowalskiej - to krótka, ale wciągająca i wzruszająca książka o młodej dziewczynie żyjącej w czasie wojny, która trzyma się życia, walczy o lepszy los i szczęście.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 13:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: