Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

okulista dla dzieci - Warszawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mauritius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 20:12    Temat postu: okulista dla dzieci - Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś wie gdzie jest dobry okulista dzieciecy w Warszawie? Chodzi o leczenie zeza u kilkulatka. Proszę o namiary na sprawdzonych lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 08, 2017 20:12    Temat postu:

Powrót do góry
joannaS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie okulisty dla dziecka nie jest łatwe. Mi pomógł ten artykuł http://stylove-24.pl/okulista-dzieciecy/ Córki są już po badaniu wzroku, na szczęście jest wszystko dobrze, mamy tylko nawilżać oczy i pilnować żeby nie siedziały za długo przed telewizorem.
Bałam się, że odziedziczyły słaby wzrok po mnie i mężu.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wybierz się z dzieckiem tu http://www.laserzielona.pl/oferta-laserzielona-okulista/badanie-laserowe-oczu.html . Mają świetnych specjalistów i super podejście do każdego pacjenta. Ja sama ostatnio zauważyłam, że niestety słabiej widzę na jedno oko i też musiałam wybrać się do okulisty.
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w przypadku takiego schorzenia na pewno warto wybrać się do Centrum Mikrochirurgii Oka Laser http://www.okolaser.com.pl/59/operacje_jaskry.html . Jest to bowiem ośrodek, prowadzony przez znanego i cenionego specjalistę w dziedzinie okulistyki, a mianowicie profesora Szaflika. Na miejscu podejmuje się leczenie różnego rodzaju wad wzroku, w tym poza zezem także nadwzroczności, astygmatyzmu, zaćmy, stożka rogówki jak również AMD. Ponadto na miejscu pracują doskonali specjaliści, którzy dysponują doskonałym sprzętem i zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci, zawsze mogą tam liczyć na bardzo miłe przyjęcie:)
Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może spróbuj w Megalens ? Znalezienie dobrego okulisty wcale nie jest łatwym zadaniem, szczególnie, jeśli w grę wchodzi jakieś poważniejsze schorzenie. Wtedy trzeba mieć pewność, że oddajemy się w ręce kogoś naprawdę doświadczonego, kto zna się na tym co robi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 19:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: