Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
birthlees1985
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 10:56    Temat postu: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole Odpowiedz z cytatem

Właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Przy okazji może pochwalcie się swoim sprzętem, chodzi mi konkretnie o lodówkę (wolnostojącą), mikrofalę (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), płytę indukcyjną (do zabudowy) i zmywarkę (do zabudowy). Poradźcie jakich producentów unikać, jakie macie doświadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni królował Electrolux i Whirlpool, złego słowa powiedzieć nie mogę o ich agd, chociaż odkurzacz centralny Electroluxa to jakaś totalna porażka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy oglądałam sprzęty próbował wmówić że najlepsza jest Amica i tylko Amicę mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, żebym potem nie klęła na niego i takie tam. To co mówi sprzedawca należy dzielić na dwa, albo mówi prawdę bo jest fajnym sprzedawcą, albo wciska Amicę bo tak ma narzucone odgórnie. Czyli na dwoje babka wróżyła. Mój mąż też jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedyś agd robili inżynierowie, a dzisiaj robią księgowi"...
Reklama

Wysłany: Sro Lut 01, 2017 10:56    Temat postu:

Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jest raczej wszystko jedno jaka marka, ważne żeby był to sprzęt solidny i nowoczesny, np taki robot https://www.philips.pl/c-m-ho/przygotowywanie-jedzenia/roboty-planetarne widziałam tylko philipsa, ma metalowe końcówki i miskę, naśladuje ręczne ugniatanie ciasta i to dla mnie jest super sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
intero
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie patrzę na marki. Przeważnie korzystam z https://echopoznania.pl lub innych serwisów ogłoszeniowych w celu zdobycia za pół ceny sprzętów AGD
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam wszystkich urządzeń jednej marki, zwracam uwagę na dobrej jakości sprzęt który ma posłużyć długie lata. Ostatnio moja znajoma kupiła sobie toster firmy Eldom. Słyszałam o tej marce i sama się zastanawiam czy nie kupić tam sobie tostera bo mój już stary, porysowany itd. Ciekawe oferty tosterów są tutaj- http://www.eldom.eu/kategoria/tostery i zastanawia się który będzie również pasował w moje kuchni.
Powrót do góry
myszata22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku roku urządzałam nowy dom, w kuchni zdecydowałam się na AGD do zabudowy. Znalazłam sklep z dużym wyborem takiego sprzętu: https://www.maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/ i zaczęłam robić zakupy przez internet Smile Podobierałam sprzęt według swoich potrzeb i specyfikacji technicznej, co do marki to wcale nie byłam uparta na jedną, prawie wszystko jest od innego producenta i działa bez zająknięcia Smile
Powrót do góry
bajkał
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 07:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w kuchni w lokalu naszym mamy wszystko z innych firm, stawialiśmy na firmy które specjalizują się w danym sprzęcie, na przykład Winterhalter od zmywarek - mają najlepsze na rynku
Powrót do góry
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam wszystkiego jednej marki, bardzo często zdarza mi się coś kupić zupełnie przypadkowo. Ostatnio na przykład byłam na pokazie firmy Clavam Sp. z o.o., o którym mowa na http://kobietka.com.pl/zdrowie/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-najlepsza-okazja-do-zakupu-oryginalnych-markowych-sprzetow/ i kupiłam tam sobie naprawdę świetny zestaw garnków Wink Warto czasami wybrać się na takie pokazy, a nuż nam się coś spodoba Smile
Powrót do góry
franek33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio zdarzyło się kupić fajne krzesła w sklepie https://www.las-mebli.pl/krzesla-37/ .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 09:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: