Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie ubrania przez internet?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sollipos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 16:18    Temat postu: Kupujecie ubrania przez internet? Odpowiedz z cytatem

Hej, kupujecie ubrania przez internet? Bo ja bardzo często. Ostatnio znalazłam super sklep z na prawdę świetnymi sukienkami i nie tylko. http://www.pakamera.pl/risk-made-in-warsaw-0_s12116234.htm można tu kupić na prawdę modne i świetnie uszyte spódnice sukienki i t-shirty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 31, 2017 16:18    Temat postu:

Powrót do góry
Norbi34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś z żoną sceptycznie patrzyliśmy na zakupy odzieży w internecie, ale od jakiegoś czasu nasz stosunek do tego sie bardzo zmienił. Udaje nam się znajdować fajne ciuchy w dobrej cenie i świetnei pasują. Ostatnio kupiłem kilka rzeczy z http://www.mimionline.pl/index.php/kategoria-produktu/best-sellers/ odzież dla kobiet od polskiego producenta. Wszystkie bardzo się spodobały.
Powrót do góry
malwina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie efemina.pl znajduje się ekskluzywna odzież damska, mają bardzo duży wybór ubrań damskich, również w rozmiarach XXL oraz odzieży sportowej. Moim zdaniem najlepiej przeglądać sobie ubrania w sieci, takie zakupy się wygodniejsze, poza tym wybór jest większy. Ja staram się wybierać rzeczy pochodzące do polskich producentów.
Powrót do góry
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to nie znam osoby, która by kiedyś nie kupiła przez Internet jakiegoś ubrania. Dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie. W tym sezonie znów modny będzie kolor miętowy i chcę sprezentować sobie taką suknię https://modbis.pl/product-pol-10880-Mietowa-sukienka-Seweryna-IV-modna-kreacja-z-asymetrycznym-rekawem.html . Ma asymetryczny rękaw i wygląda bardzo oryginalnie.
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bardzo często robię zakupy przez internet. Najbardziej lubię zalando, za darmową dostawę i zwrot.
Powrót do góry
małgosia10
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupuje ubrania przez internet właściwie od kiedy pamiętam, tak naprawdę nigdy nie miałam z tym żadnego problemu. Wiadomo, ze zdarzał się zły rozmiar ale w dzisiejszych czasach bez problemu można wymienić i nawet wysyłka często jest za darmo. Polecam wszystkim takie zakupy bo można dorwać fajne ciuchy dużo taniej Smile
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przekonałam się do zakupów przez internet.
Powrót do góry
Elżbieta7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja większość rzeczy kupuję przez internet. A odkąd znalazłam sklep z ubraniami dla mężczyzn, nawet mąż zadowolony z zakupów, bo nie musi biegać po sklepach. Teraz sam wybiera, czy chce białą koszulę , czy inną . Wcześniej zakupy to była przykra konieczność.
Powrót do góry
agnieszka37
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak najbardziej tak. Ale wybieram sklepy online prowadzone przez znane sieciówki. Tam mi najłatwiej coś znaleźć. No i znam u nich swoje rozmiary więc zawsze zamawiam dobry Smile
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jednego sklepu, kwestia tego co chce kupić i ile wydać. Często warto sprawdzić kilka miejsc i wybrać to, co jest bardziej wygodne. Tu masz jeden z lepszych sklepów, jakie działają w sieci. Zobacz sobie na spokojnie http://showtrend.pl/marki/guess/
Powrót do góry
pamela
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdźcie sobie sklep z butami http://www.szch.pl moim zdaniem są rewelacyjne Smile Tam znajdziecie buty, które są popularne wśród blogerek, osób publicznych ale w cenach znacznie niższych niż sklepy stacjonarne. To zdecydowanie wiele kasy zostanie wam w kieszeni Smile
Powrót do góry
OlaSmok
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś specjalnie nie jestem przekonana do zakupu odzieży w sieci, inne rzeczy owszem, ale raz się sparzyłam właśnie na sukience i więcej nie ryzykuje.
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię sklep internetowy- https://estilex.pl/ mają tam szeroki wybór wysokogatunkowych ciuszków. Na wesele do siostry kupiłam u nich śliczną sukieneczkę,a teraz rozglądam się za koszulkami na lato i już 2 mam w koszyczku Smile Polecam, może i wy coś znajdziecie dla siebie.
Powrót do góry
aneta02
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OlaSmok napisał:
Jakoś specjalnie nie jestem przekonana do zakupu odzieży w sieci, inne rzeczy owszem, ale raz się sparzyłam właśnie na sukience i więcej nie ryzykuje.

Też nie lubię kupować ubrań przez internet Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś zawsze miałam uprzedzenia do kupowania butów w sieci bo wiadomo lepiej jest zobaczyć przed zakupem jak but leży na nodze. Ale w końcu koleżanka przekonała mnie do spróbowania i po kilku udanych próbach nie boję się już robić zakupów tego typu w sieci Smile Ostatnio w oko wpadły mi takie sandały na koturnie https://www.spartoo.pl/Sanda-y-damskie-st-10217-10148-0.php. Robiłyście już może zakupy w tym sklepie ? Czytałam wiele pozytywnych opinii ale jeśli macie jakieś opinie będę wdzięczna Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 16, 2017 15:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: